اسلامی: مصوبه 3500 میلیارد تومانی حمایت از ناوگان عمومی جادهای در دوران کرونا اجرا شد

به گزارش تور کیش، وزیر راه و شهرسازی با اشاره به رشد 9.7 درصدی حمل کالا از اسفند 98 تا امروز نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: تسهیلات 3 هزار و 500 میلیارد تومانی حمایت از ناوگان عمومی جاده ای در دوران شیوع کرونا، محقق شد.

اسلامی: مصوبه 3500 میلیارد تومانی حمایت از ناوگان عمومی جادهای در دوران کرونا اجرا شد

به گزارش مالی خبرنگاران، محمد اسلامی امروز در مراسم روز ملی حمل و نقل (26 آذرماه) گفت: این روز را به جامعه حمل و نقل خصوصاً راننده های ناوگان عمومی جاده ای تبریک می گویم.

وی ادامه داد: 26 آذرماه یادآور حماسه عظیم و تاریخی است که کامیون داران با لبیک به ندای امام خمینی (ره) حماسه آفریدند و با حضور در بنادر کشور و تخلیه بار کشتی ها، نسبت به تحقق فرمایشات ایشان و جابجایی کالا اقدام کردند.

اسلامی ادامه داد: رانندگان ناوگان عمومی برون شهری در سال های پس از انقلاب در همه اوضاع جاری کشور مثل خون در رگ های بدن در شریانات کشور نقش آفرین بودند.

وزیر راه و شهرسازی گفت: در شرایط شیوع کرونا نیز راننده ها از جان مایه گذاشتند و اجازه ندادند جابجایی کالا و مسافر دچار وقفه گردد.

وی اضافه نمود: از اسفند 98 که با شیوع کرونا در کشور روبرو بودیم، تا امروز که 26 آذرماه 99 است، شاهد رشد 9.7 درصدی در جابجایی بار در نقش ناوگان جاده ای کشور بوده ایم.

اسلامی ادامه داد: با تدابیر ستاد ملی مقابله با کرونا و رئیس جمهور توانستیم به اندازه ای که امکان پذیر بود، از شرکت ها در بخش مسافری حمایت کنیم و تسهیلات بدهیم.

وی گفت: مصوبه تخصیص 3 هزار و 500 میلیارد تومانی تسهیلات به بخش جاده ای محقق شد، گرچه هنوز بخشی از شرکت ها این تسهیلات را دریافت نکرده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1348

به "اسلامی: مصوبه 3500 میلیارد تومانی حمایت از ناوگان عمومی جادهای در دوران کرونا اجرا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسلامی: مصوبه 3500 میلیارد تومانی حمایت از ناوگان عمومی جادهای در دوران کرونا اجرا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید