انتقاد کارشناس فوتبال عراق از عملکرد همگروهان تراکتور و استقلال

به گزارش تور کیش، یکی از کارشناسان و مربیان با سابقه فوتبال عراق می گوید که نمایندگان این کشور کیفیت لازم برای حضور پیروز در لیگ قهرمانان آسیا را ندارند.

انتقاد کارشناس فوتبال عراق از عملکرد همگروهان تراکتور و استقلال

به گزارش خبرنگاران، صادق سعدون کارشناس فوتبال عراق در خصوص عملکرد باشگاه های این کشور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: سطح و کیفیت فنی باشگاه های عراقی در لیگ قهرمانان آسیا خوب نیست. به طور مثال با این وجود که نیروی هوایی در گروه دوم با قرعه آسانی روبرو شده، نتوانست در دو بازی اول به پیروزی برسد. در خصوص الشرطه هم باید گفت این تیم بی رنگ و بو است و متاسفانه این نقش اداری و فنی مطلوبی در آماده سازی این تیم ها دیده نمی گردد که بتوانند در چنین مسابقاتی از اعتبار فوتبال عراق دفاع نمایند.

این مربی با سابقه گفت: عملکرد ضعیف تیم های عراقی دلایل زیادی دارد که یکی از آنها فاصله قابل توجه باشگاه های ما با رقبای آنها در آسیاست. همچنین کمبود تجربه، ضعف لیگ عراق، استادیوم های بی کیفیت و نبوده حرفه ای گری از جمله دلایل دیگر است. ما باید برای کسب تجربه و آموختن در این بازی ها شرکت کنیم، خصوصاً با توجه به اینکه تیم های عراقی سال ها در این مسابقات حضور نداشتند.

به گزارش خبرنگاران؛ تیم نیروی هوایی در گروه B لیگ قهرمانان آسیا با تراکتور ایران و تیم الشرطه در گروه C با استقلال ایران همگروه هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1563

به "انتقاد کارشناس فوتبال عراق از عملکرد همگروهان تراکتور و استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد کارشناس فوتبال عراق از عملکرد همگروهان تراکتور و استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید