ایران 3 ، پاکستان صفر، پیروزی شاگردان عطایی مقابل شاگردان محمدی راد در بازی سوم

به گزارش تور کیش، تیم ملی والیبال ایران پیروز شد در سومین بازی گروهی خود تیم ملی پاکستان را شکست دهد.

ایران 3 ، پاکستان صفر، پیروزی شاگردان عطایی مقابل شاگردان محمدی راد در بازی سوم

به گزارش خبرنگاران، بیست و یکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 21 شهریورماه به میزبانی ژاپن درحال پیگیری است که تیم ملی والیبال ایران به اسم مدافع اسم قهرمانی در صدر گروه B واقع شده است و با تیم های پاکستان، تایلند و هنگ کنگ هم گروه است.

بلندقامتان ایران که در دو بازی اول خود مقابل هنگ کنگ و تایلند به پیروزی رسیده بودند در سومین روز از این رقابت ها به مصاف تیم ملی والیبال پاکستان با راهنمایی رحمان محمدی راد مربی پیشین تیم ملی ایران رفته و به پیروزی 3 بر صفر دست پیدا کردند.

ست اول: ایران 25 - 20 پاکستان

شاگردان بهروز عطایی در آغاز این رقابت عملکرد خوبی را از خود نشان داده و پیروز شدند ست اول این ملاقات را با نتیجه 25 بر 20 به نام خود نمایند. تیم ملی والیبال پاکستان باتوجه به حضور مربی ایرانی روی نیمکتش از بلندقامتان ایران شناخت خوبی داشت و به همین علت ملی پوشان با اولین چالش جدی خود در این رقابت ها رو به رو شدند. در ادامه ست اول این ملاقات، تیم ملی والیبال ایران از تجربه خود استفاده کرد و توانست ست اول این ملاقات را به نام خود کند.

ست دوم: ایران 25 - 19 پاکستان

تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال پاکستان ابتدای ست دوم را پایاپای آغاز نموده به طوری که نتیجه 10-9 به سود ایران شد. در ادامه بازی، تیم ملی والیبال ایران عملکرد بهتری داشت و پیروز شد ست دوم این رقابت را با نتیجه 25 بر 19 به نام خود کند.

ست سوم: ایران 25 - 15 پاکستان

در ابتدای ست سوم بازهم دو تیم پایاپای پیش رفته و تیم ملی والیبال ایران و تیم ملی والیبال پاکستان در امتیاز 4 برابر شدند. در ادامه کار تیم ملی والیبال ایران توانست با نتیجه 7 بر 5 از حریف پیش بیفتد اما تیم پاکستان عقب نشینی نکرد تا نتیجه برابر 7 گردد.

در ابتدای ست سوم تیم ملی والیبال پاکستان عملکرد خوبی داشت و پیروز شد با نتیجه 8 بر 7 از ایران پیش بیفتد. تیم ملی والیبال ایران در ادامه کار از تجربه خود استفاده کرد و با نتیجه 10 بر 9 از حریف پیش افتاد.

در اواسط ست سوم این رقابت، بلندقامتان ایران عملکرد بهتری نسبت به حریف داشته و با نتیجه 17-10 از پاکستان پیش افتادند. تیم ملی والیبال ایران باتوجه به تجربیات خود در ست سوم تیم برتر میدان بود و توانست با نتیجه 25 بر 15 ست سوم بازی را به سود خود به اتمام برساند.

میلاد عبادی پور (کاپیتان)، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، اسماعیل مسافر، جواد کریمی، علی رمضانی، صابر کاظمی، امین اسماعیل نژاد، علی اصغر مجرد، رضا عابدینی، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت پور و ابوالفضل قلی پور بازیکنان ایران در رقابت های قهرمانی آسیا هستند که برای تیم ملی والیبال ایران بازی می نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 شهریور 1400 بروزرسانی: 27 شهریور 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1757

به "ایران 3 ، پاکستان صفر، پیروزی شاگردان عطایی مقابل شاگردان محمدی راد در بازی سوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران 3 ، پاکستان صفر، پیروزی شاگردان عطایی مقابل شاگردان محمدی راد در بازی سوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید