برنامه سازمان لیگ معین شد: فشار به پرسپولیس!

به گزارش تور کیش، سهیل مهدی در خصوص برگزاری ملاقات دو تیم ذوب آهن و شهرخودرو گفت: با توجه به شرایط و قوانینی که قبل از آغاز مسابقات اعلام نموده بودیم، اینکه شرایط و موارد ابتلا با حضور 5+11 بازیکنی که مبتلا نیستند مسابقات را ادامه خواهیم داد این اتفاق همچنان حاکم خواهد بود. علیرغم ناراحتی ما از ابتلای بازیکنان خوب ذوب آهن مسابقات را ادامه خواهیم داد. بازی امروز برگزار خواهد شد.

برنامه سازمان لیگ معین شد: فشار به پرسپولیس!

وی در خصوص اینکه رحمان رضایی اعلام نموده 60 درصد بازیکنانشان مبتلا شده اند و آیا ممکن است اصلاحی در این قانون صورت بگیرد، گفت: اصلاح قانون شب قبل از بازی اتفاق نمی افتد. قانونی هم که در آغاز مسابقات مصوب و به تیم ها ابلاغ شد، تیم ها کاملا مستحضر بودند. بحث 60 درصد را نمی دانم و باید به عدد آن برسیم. ما با درصد روبرو نیستیم و بحث همان 5+11 است به شرط اینکه یک گلر بین اعضای سالم وجود داشته باشد. با توجه به لیست 36 نفره ذوب آهن الان این مساله موثق است و از 36 نفر 11 مبتلا داشتند و 25 نفر آماده بازی دارند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مصاحبه با شبکه دو و در پاسخ به این سوال که چه اصراری به برگزاری بازی است وقتی ممکن است بیماری به تیم های دیگر هم سرایت کند، گفت: ما بازی محبت آمیز برگزار نمی کنیم. یا یک لیگ روبرو هستیم. لیگ هم ضوابطی دارد و اصرار به بر اجرای ضوابط است. نمی دانم چه اصراری به تعطیلی مسابقات است. این صحبت در جهت حفظ شرایط یک لیگ نیست.

مهدی توضیح داد: ما به نظر عزیزان در ذوب آهن احترام می گذاریم. تیم خوب ذوب آهن در هفته های اول مسابقات شرایط خوبی را تجربه ننموده و ما به نظرات پیشکسوتان خوب کشور از جمله جناب کربکندی که بزرگتر همه ما هستند احترام می گذاریم، اما به هرحال وقتی ضوابطی بر مسابقات حاکم می گردد برای همه لازم الاجرا است و ما هم بر اساس آن جلو می رویم. مگر اینکه مصوبه جدیدی ابلاغ گردد که ما هم موظف به اجرای آن هستیم.

وی در خصوص اینکه بازی های معوق پرسپولیس در چه زمانی برگزار می شوند، مطرح نمود: با توجه به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، موارد لازم را پیش بینی نموده بودیم. اتفاق جدید؛ اعمال پروتکل های سخت گیرانه در کشور قطر بود. از کمیته پزشکی اعلام کردند که این شرایط حاکم است در مسابقات قطر که اگر فرد مبتلا گردد بقیه افراد هم تحت الشعاع آن قرار می گیرند و ممکن است مسابقات تحت الشعاع این امر قرار بگیرد، به ناچار مسابقه نساجی را لغو کردیم در حالی که در برنامه نبود. این تنش زیادی را به برنامه ما وارد کرد، چون خیلی غیرمنتظره بود. فشاری که به جدول وارد می گردد را سعی می کنیم در نهایت متوجه خود تیم پرسپولیس کنیم و به تیم های دیگر زیاد سخت نگیریم.

مهدی در خصوص اینکه استقلالی ها معتقدند بازی ها حتما قبل از دربی برگزار شوند، گفت: باید حتما اتفاق بیفتد. بحث آمرانه بودن قضیه یک بحث است و درخواست داشتنشان بحث دیگر. به هرحال یا قبل از این اتفاق می افتد یا بعد از آن. اگر قبل از این اتفاق بیفتد همه ما را محکوم به جانبداری می نمایند. اگر بعد از آن اتفاق بیفتد ما را محکوم می نمایند که به حرف تیم ها گوش نکردید و باز جانبداری از تیم دیگری می نمایند.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ اضافه کرد: خواهش می کنم ما را درگیر مسائل هواداری ننمایند. ما منطق خودمان را و بحث باید های خودمان را فراموش نکردیم. به نظر دوستان احترام می گذاریم، اما اگر اجازه بدهند ما وظیفه مان را انجام بدهند مسلما سعی می کنیم در درجه اول رضایتمندی همه حاصل بگردد و بعد اینکه منطق مسابقات را گم نکنیم.

وی در خصوص زمان دقیق انجام بازی های معوقه پرسپولیس گفت: دقیقا نمی توانیم با توجه به شرایط پیش آمده بگوییم، اما با برنامه ریزی داریم به صورتی جلو می رویم که حداقل تنش را به سایر تیم ها وارد کنیم. با توجه به اینکه این تعویق ها متوجه تیم پرسپولیس است علیرغم اینکه باید کمکشان کنیم ممکن است در برگشت ازفینال دچار فشردگی برنامه شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1329

به "برنامه سازمان لیگ معین شد: فشار به پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه سازمان لیگ معین شد: فشار به پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید