ترافیک سنگین در آزادراه تهران-قزوین، ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار

به گزارش تور کیش، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران-قزوین حدفاصل شهرک دنیا نما تا پایانه شهید کلانتری، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-شهریار محدوده شهر قدس اطلاع داد.

ترافیک سنگین در آزادراه تهران-قزوین، ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، ایمان محرابی نیا، در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور، بیان نمود: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-شهریار

وی اظهار کرد: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر در آزادراه قزوین-رشت، آزادراه تهران-شمال و محور های هراز، کندوان و فیروزکوه، در راستا رفت و برگشت تردد روان است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان نمود: در محور های شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین حدفاصل شهرک دنیا نما تا پایانه شهید کلانتری، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در محور تهران - شهریار محدوده شهر قدس اطلاع داد.

* بیشترین تردد جاده ای بین ساعات 17 تا 18

وی در تشریح آخرین شرایط تردد در جاده ها اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل از 2285 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 2.8 درصد افزایش نشان می دهد؛ در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 5 تا 6 صبح ثبت شد..

* آزادراه کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده کشور در شبانه روز گذشته

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها افزود: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-قزوین با 112 هزار و 726 تردد، آزادراه کرج-تهران با 111 هزار و 585 هزار و 859 تردد و آزادراه تهران-کرج با 97 هزار و 425 تردد ثبت شد.

* اعمال محدودیت ترافیکی در محور کندوان در روز های غیر تعطیل

محرابی نیا گفت: طبق اعلام قبلی، محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 08:00 تا 17:00 روز های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح راستا، مسدود بوده و تردد از محور های جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می گردد.

* انسداد 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی تردد

وی با اشاره به انسداد 11 جاده به دلیل کاهش ایمنی یادآور شد: در حال حاضر محور وازک-بلده در مازندران، جاده شهداد-نهبندان، جاده پونل - خلخال، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور سروآباد-پاوه و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: همچنین در حال حاضر محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان، محور خرم آباد-پلدختر، محور گنج نامه-تویسرکان و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود ایمنی مسدود است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 بهمن 1399 بروزرسانی: 18 بهمن 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1385

به "ترافیک سنگین در آزادراه تهران-قزوین، ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در آزادراه تهران-قزوین، ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید