خبرنگاران معاون آبفا فارس: آبرسانی به بخش کربال خرامه در حال انجام است

به گزارش تور کیش، شیراز - خبرنگاران- معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب فارس در پاسخ به برخی اظهارات مبنی بر بروز اختلال در سامانه آبرسانی به بخش کربال شهرستان خرامه گفت: آبرسانی به این بخش در حال انجام است و مسئله ای مبنی بر بروز اختلال در این سامانه دریافت نشده است.

خبرنگاران معاون آبفا فارس: آبرسانی به بخش کربال خرامه در حال انجام است

رضا عسکری روز سه شنبه با بیان اینکه در حال حاضر شرکت آبفا با چهار 4 حلقه چاه آبرسانی فعال، ماموریت تأمین آب شرب مردم بخش کربال را انجام می دهد گفت: تا به امروز هیچ گونه گزارشی مبنی بر وجود مشکل کم آبی یا قطعی آب در شبکه های آبرسانی بخش کربال دریافت نشده است.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب فارس با اشاره بر این مطلب که شرکت آبفا فارس و ادارات تابعه به صورت شبانه روزی در تلاشند تا مردم استان با مشکل کم آبی یا قطعی آب روبرو نگردند، گفت: گروه های سیار بهره برداری و بازرسی شبکه ما در شهرستان خرامه و بخش کربال نیز مانند دیگر شهرستان های استان به صورت مداوم از خطوط انتقال بازدید و فرایند آبرسانی به مشترکین را بررسی می کنند.

وی اضافه کرد: تا به امروز گزارشی مبنی بر وجود بی آبی در بخش کربال دریافت نشده است. در همین خصوص طی تماس هایی که با امور آبفا شهرستان خرامه گرفته شده است، آن امورنیز وجود هر گونه قطعی آب درشبکه های آبرسانی این بخش را تکذیب کرد.

پیش از این، پیامی مبنی بر وجود کم آبی یا قطعی مکرر آب در شبکه های توزیع آب شرب بخش کربال شهرستان خرامه در یکی از شبکه های سیما پخش شده بود.

شهرستان خرامه در فاصله 82 کیلومتری شرق شیراز در استان فارس واقع شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1203

به "خبرنگاران معاون آبفا فارس: آبرسانی به بخش کربال خرامه در حال انجام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران معاون آبفا فارس: آبرسانی به بخش کربال خرامه در حال انجام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید