خبرنگاران 82 درصد شهروندان دلفانی بیمه سلامت دارند

به گزارش تور کیش، خرم آباد - خبرنگاران - رییس بیمه سلامت دلفان گفت: 82 درصد جمعیت شهرستان، تحت پوشش این سازمان هستند و خدمات پزشکی و درمانی را از 21 مرکز دریافت می نمایند.

خبرنگاران 82 درصد شهروندان دلفانی بیمه سلامت دارند

به گزارش خبرنگاران هادی صارمیان روز پنجشنبه در جلسه آنالیز خدمات بیمه سلامت اضافه کرد: دفترچه های بیمه سلامت مربوط به 2 صندوق روستائیان و سلامت جهت ارائه خدمات درمانی در بخش بستری و سرپایی به مردم شهرستان اهدا شده است.

وی گفت: این نهاد بیمه ای با 21 بیمارستان، درمانگاه، داروخانه، مراکز پاراکلینیک و آزمایشگاهی در شهرستان دلفان قرارداد دارد.

وی اعلام کرد: هم اکنون 10 مرکز جامع خدمات سلامت روستایی وابسته به شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان در روستاها مستقر هستند و سازمان بیمه سلامت به عنوان پیمانکار، بر نحوه ارایه خدمت به بیمه شدگان صندوق روستایی نظارت می نماید.

رییس بیمه سلامت شهرستان دلفان اضافه کرد: خدمات درمانی این نهاد بر مبنای قرارداد با بیمارستان ابن سینا، تمامی داروخانه ها و پزشکان عمومی، 2 آزمایشگاه و سه مرکز فیزیوتراپی نورآباد ارایه می گردد.

صارمیان با بیان اینکه خدمات درمانی بیماران سرطانی تحت پوشش بیمه سلامت رایگان است ادامه داد: هزینه شیمی درمانی نیز به طور کامل برای بیماران تحت پوشش پرداخت می شوود.

شهرستان دلفان با 150 هزار نفر جمعیت در شمال لرستان قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1255

به "خبرنگاران 82 درصد شهروندان دلفانی بیمه سلامت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 82 درصد شهروندان دلفانی بیمه سلامت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید