سهام عدالت چقدر می ارزد؟

به گزارش تور کیش، سامانه استعلام لحظه ای ارزش سهام عدالت بِروز شد و ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه 532 هزار تومانی به 15 میلیون و 543 هزار تومان رسید.

سهام عدالت چقدر می ارزد؟

به گزارش خبرآنلاین، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به تفکیک شرکت های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آن ها کرد.

این سامانه بار دیگر در سرانجام معاملات روز گذشته بِروزرسانی شده است و مشمولان می توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت های سرانجامی روز گذشته تهیه شده است آگاهی یابند.

گفتنی است تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب نموده اند می توانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده نمایند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن ها 532 هزار تومان است در سرانجام معاملات روز یک شنبه 15 تیر ارزش سهام عدالتشان به 15 میلیون و 543 هزار و 121 تومان رسیده است. این رقم در روز کاری قبل 11 تیر 15 میلیون و 13 هزار تومان گزارش شده بود که بر این اساس سود 440 هزار تومانی طی 2 روز کاری عاید مشمولان سهام عدالت با ارزش اولیه 532 هزار تومانی شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1065

به "سهام عدالت چقدر می ارزد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهام عدالت چقدر می ارزد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید