مظفر: ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت های تایلند پس از بازی با اوکراین اعلام می گردد

به گزارش تور کیش، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان گفت: ترکیب اصلی تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا پس از بازی محبت آمیز با اوکراین اعلام خواهد شد.

مظفر: ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت های تایلند پس از بازی با اوکراین اعلام می گردد

با تور تایلند قیمت به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید و بازار های بانکوک، سواحل پاتایا و پوکت را ببینید و از آرامش چیانگ مای لذت ببرید.

شهرزاد مظفر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران ضمن بیان این مطلب گفت: اردوی تیم ملی فوتسال بانوان جهت ملاقات محبت آمیز با تیم ملی فوتسال چین از امروز شروع شد. طبق برنامه ریزی های اجرا شده هشتم و یازدهم فروردین ماه ملاقاتهای تدارکاتی با تیم ملی چین خواهیم داشت.

وی در ادامه اضافه کرد: چین به تازگی در جمع مدعیان فوتسال آسیا قرار گرفته و تا به امروز فرایند روبه رشدی داشته است. ما به دنبال بازی تدارکاتی با تیمی بودیم که شبیه به ژاپن و تایلند بازی کند. چین از این لحاظ گزینه بسیار خوبی بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان خاطر نشان کرد: اردوی تیم ملی فوتسال بانوان تا چهاردهم فروردین ماه ادامه دارد و پس از آن بازیکنان استراحت خواهند کرد. در ادامه و از بیستم فروردین ماه جهت ملاقات محبت آمیز با تیم ملی اوکراین اردوهای خود را برپا خواهیم کرد.

مظفر یادآورشد: ما مسابقه تدارکاتی با تیم ملی تایلند نخواهیم داشت. با توجه به زمان نامناسبی که برای این ملاقات در نظر گرفته بودند به تایلند نمی رویم و این ملاقات برگزار نخواهد شد.

وی همچنین گفت: در حال حاضر 19 بازیکن در اردوی تیم ملی حضور دارند. از این تعداد 14 بازیکن برای اعزام به پیکارهای قهرمانی آسیا انتخاب می شوند. ترکیب اصلی تیم ملی فوتسال بانوان نیز پس از برگزاری ملاقات محبت آمیز با اوکراین اعلام خواهد شد.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: بازیکنان حاضر در اردو در شرایط آمادگی خوبی به سر می برند و تمرینات بدنسازی خوبی را نیز دارند. با توجه به اینکه بازیکنان به تازگی لیگ را پشت سرگذاشتند آسیب دیدگی های اندکی نیز داشتند که با یاری فیزیوتراپ و پزشک تیم این موارد رفع شد و اختلالی در فرایند آماده سازی ملی پوشان ایجاد نشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 636

به "مظفر: ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت های تایلند پس از بازی با اوکراین اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظفر: ترکیب تیم ملی اعزامی به رقابت های تایلند پس از بازی با اوکراین اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید