نصب کارتخون تعلق قطعی مالیات به هیچ پزشکی نیست

به گزارش تور کیش، مدیرکل امور مالیاتی یزد با بیان این که در انتها سال 98 دستگاه کارتخوان غیرمتصل به شبکه مالیاتی در کشور نخواهیم داشت، افزود: نصب دستگاه کارتخون به منزله تعلق قطعی مالیات به هیچ پزشکی نیست.

نصب کارتخون تعلق قطعی مالیات به هیچ پزشکی نیست

به گزارش تور کیش، منوچهر اسدی در دیدار با هیات رئیسه سازمان نظام پزشکی یزد در مورد نصب کارتخوان در مطب اظهار کرد: در هفته پایانی شهریورماه جاری بیش از 20 رشته شغلی دیگر ملزم به استفاده از دستگاه کارتخوان متصل به شبکه مالیاتی شدند و سایر صنوف به تدریج مشمول این الزام خواهند شد.

مدیرکل امور مالیاتی یزد گفت: این اقدام موجب شفافیت بیشتر در ارائه حساب های مالیاتی و حرکت در راستا عدالت خواهد بود و از روش های تقریبی که همواره مورد اعتراض مودیان مالیاتی بوده کاسته خواهد شد.

اسدی با تاکید بر این موضوع که جامعه پزشکی با تمکین به قانون الزام نصب کارتخوان مالیات شفاف و عادلانه تری پرداخت خواهند کرد، آمادگی خود را برای جلسات آینده به منظور تعامل بیشتر و رفع ابهامات گفت.

وی افزود: نصب دستگاه کارتخوان در مطب پزشکان یک الزام قانونی است، مسئولان و کارشناسان اداره های مالیاتی شهرستان های استان آماده هرگونه همکاری برای تعامل با جامعه پزشکی هستند.

دکتر احمد حائریان اردکانی رئیس سازمان نظام پزشکی یزد با اشاره به رابطه نزدیک و تعامل جامعه پزشکی یزد با اداره کل مالیاتی استان افزود: بیشتر پزشکان متعهد دارای دستگاه کارتخوان هستند.

وی با بیان این که جامعه پزشکی تمکین به قانون را وظیفه شرعی و قانونی خود می داند، گفت: نصب دستگاه کارتخوان این تعامل را بیش از پیش افزایش خواهد داد.

نصب دستگاه کارتخوان در مطب پزشکان یک الزام قانونی است، مسئولان و کارشناسان اداره های مالیاتی شهرستان های استان آماده هرگونه همکاری برای تعامل با جامعه پزشکی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 348

به "نصب کارتخون تعلق قطعی مالیات به هیچ پزشکی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب کارتخون تعلق قطعی مالیات به هیچ پزشکی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید