گلایه فراهانی از بی تدبیری ها در خدمت رسانی به معلولان

به گزارش تور کیش، رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از عدم مناسب سازی شهر برای معلولان گلایه کرد.

گلایه فراهانی از بی تدبیری ها در خدمت رسانی به معلولان

به گزارش تور کیش، مجید فراهانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با انتشار فیلمی درمورد گرفتار شدن معلولان ویلچرنشین در گیت های اتوبوس و مترو گفت: عدم تحقق مصوبه دسترس پذیر بودن تهران برای معلولان باعث شده است که این گروه از شهروندان از حق زندگی در شهر به طور کامل برخوردار نشوند.

وی با بیان اینکه هرچه میزان معلولیت جسمی و حرکتی بیشتر باشد، مشکلاتشان برای رفت و آمد، کار و زندگی در سطح محله و شهر بیشتر است، گفت: حمل و نقل آسان برای معلولان کمترین خدمتی است که شهرداری به وسیله دسترس پذیر کردن و تسهیل استفاده این افراد از شبکه حمل و نقل عمومی می تواند ارائه دهد.

وی با بیان اینکه متاسفانه شاهد بی تدبیری هایی در خدمت رسانی به معلولان هستیم که نه تنها مشکلشان حل نشده بلکه بدتر شده است گفت: به بهانه دسترس پذیر کردن امور، پیمانکاران فرصت اجرای یک کار ناقص و صدور صورت وضعیت برای شهرداری را پیدا کردند که متاسفانه این روند در مترو بسیار تاسف بارتر است چراکه در سال 89 یک زن نابینا در ایستگاه خزانه جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه امیدواریم با اجرای صحیح موارد شهر برای در دسترس پذیر بودن آماده گردد، گفت: انتظار داریم شهرداری تهران بیش از پیش به موضوع معلولان و در دسترس پذیر کردن شهر برای معلولان اهتمام داشته باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 59

به "گلایه فراهانی از بی تدبیری ها در خدمت رسانی به معلولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه فراهانی از بی تدبیری ها در خدمت رسانی به معلولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید