اسکایپ به روز رسانی شد ، ذخیره تماس ضبط گردیده تا 30 روز ، همگام با ویندوز 10

شرکت اسکایپ خاطرنشان کرد که در نسخه آخر برنامه خود از افزونه ضبط تماس های تصویری رونمایی خواهد نمود. البته این موضوع را متذکر شد که این به روز رسانی هنوز برای ویندوز 10 آماده نشده است.

اسکایپ به روز رسانی شد ، ذخیره تماس ضبط گردیده تا 30 روز ، همگام با ویندوز 10

این نخستین بار در 15 سال گذشته است که اسکایپ بخش ضبط تماس های تصویری را به برنامه خود اضافه می نماید.برای ضبط تماس های تصویری در اسکایپ کافیست روی گزینه + در پایین صفحه نمایش کلیک و بعد گزینه آغاز ضبط را انتخاب کنید. زمانی که این افزونه آغاز به کار کند یک بنر ظاهر می گردد که به کاربران اطلاع می دهد تماس آنها ضبط می گردد.

اگر تماس تصویری را ضبط کنید ، این برنامه تمام لحظات موجود در این تماس شامل فایل های به اشتراک گذاشته گردیده را ضبط می نماید. این ضبط در فضای ابری انجام می گردد و زمانی که تماس شما انتها یابد، فایل در چت های شما ظاهر می گردد و می توانید این تماس ضبط گردیده را تا 30 روز با مخاطبان خود در اسکایپ به اشتراک بگذارید.

برای ذخیره کردن تماس های ضبط گردیده در دستکاپ ، شما می توانید روی آیکون سه نقطه در تماس های گروهی خود کلیک کنید و سپس گزینه انتخاب های بیشتر را کلیک نموده و سپس گزینه ذخیره در فولدر دانلودها را انتخاب کنید. برای ذخیره کردن تماس های ضبط گردیده در گوشی ، شما ویدئو تماس را درخشان می کنید و بعد گزینه ذخیره را انتخاب می کنید.

ضبط تماس تصویری یکی از افزونه هایی است که برای اسکایپ عرضه گردیده. شرکت مایکروسافت تصمیم دارد که تغییراتی هم در زمینه طراحی این برنامه ایجاد کند تا اسکایپ ظاهر جذاب تری پیدا کند. افزونه جدید برای تمام پلتفرم ها به جز ویندوز 10 قابل استفاده است و کاربران می توانند از این افزونه بهره ببرند.

اسکایپ نیز موضوع را هم اعلام نموده که افزونه جدید تا چند هفته آینده برای پلتفرم ویندوز 10 رونمایی خواهد شد و کاربران در این پلتفرم هم می توانند از این برنامه استفاده نمایند.

منبع: انتخاب

به "اسکایپ به روز رسانی شد ، ذخیره تماس ضبط گردیده تا 30 روز ، همگام با ویندوز 10" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکایپ به روز رسانی شد ، ذخیره تماس ضبط گردیده تا 30 روز ، همگام با ویندوز 10"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید