علم و تکنولوژی

مالی شدن بازار انیمیشن، عاملی برای پیشرفت صنایع خلاق

نشست خبری رویداد رویازی2 به منظور عملکرد آن در بخش های انیمیشن و کاراکتر و بازارپردازی و اهمیت آن در آینده صنعت انیمیشن ایران در حوزه هنری برگزار گردید.

9 اسفند 1398

لیزر مو های زائد؛ انواع، عوارض و هرآنچه باید بدانید!

وب سایت اوما: اگر از هیچ یک از روش های اصلاح مو راضی نیستید می توانید لیزر مو را امتحان کنید. لیزر مو های زائد یکی از معمول ترین روش های آرایشی در کل دنیا است. در این روش پرتو های نور با شدت و متمرکز به فولیکول های مو برخورد می کنند. رنگدانه ها در فولیکول...

6 اسفند 1398

صندلی و سازو کار رقابت آزاد مالی در نگاه روشنفکران

رویکرد بعضی روشنفکران به مفاهیم و ارزش هایی مانند آزادی و رقابت مصداق شاخص ضرب المثل یک بام و دو هوا است. آنها در حوزه سیاست و اجتماع به شدت از آزادی و رقابت دفاع می نمایند؛ اما وقتی نوبت به اقتصاد می رسد، موضع متفاوتی می گیرند.

6 اسفند 1398

راه اندازی مرکز نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در جهاد دانشگاهی بندرانزلی

خبرنگاران/گیلان رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرانزلی گفت: مجوز راه اندازی مرکز نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با موضوع طراحی پوشاک برای مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرانزلی از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر شد. ...

4 اسفند 1398

شرکت وردلاین برند اینجنیکو، غول صنعت پرداخت اروپا را خرید!

شرکت Worldline در تاریخ 14 بهمن 98 (3 Feb 2020)، شرکت فرانسوی Ingenico به عنوان یکی از غول های صنعت پرداخت اروپا و دنیا را به مبلغ 7.8 میلیارد یورو خرید. تا بتواند به یکی از چهار شرکت برتر صنعت پرداخت در دنیا تبدیل گردد و گوی سبقت را از رقبایی نظیر شرکت های VISAو Master Card برباید.

27 بهمن 1398

دانشگاه آزاد و فدراسیون کشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران در راستای ارتقای سطح سلامت ، تندرستی جامعه و همکاری و مشارکت دستگاه ها و دست اندرکاران ورزش و تربیت بدنی کشور به امضای طهرانچی و علیرضا دبیر رسید.

24 بهمن 1398

18 ماه زندان برای ملکه زیبایی ، اتهام: واریز 45 دلار به حساب همسر داعشی

یک دختر 21 ساله که در اینترنت با یک نیروی داعش در سوریه ازدواج و 35 پوند (45 دلار) به حساب او پول واریز نموده بود، به 18 ماه زندان محکوم شد.

19 بهمن 1398

معماری پایدار چیست؟

معماری پایدار یکی از تحولات بسیار مهم در حوزه معماری است که هدف آن طراحی بنا بر مبنای اصول پایداری و صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. پایداری و توسعه پایدار به منظور کاهش آلودگی های زیست محیطی و بهینه سازی مصرف انرژی مورد توجه طراحان و معماران قرار گرفته...

15 بهمن 1398

چهارشنبه سوری شاد برای مردم خراسان رضوی ایجاد گردد

خبرنگاران/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت:باید چهارشنبه سوزی با همکاری سازمان های مردم نهاد و تشکل های فرهنگی به چهارشنبه سوری تبدیل گردد. باید با همکاری دستگاه های دولتی چهارشنبه ای شاد و مفرح به دور از حوادث برای مردم ایجاد گردد.

14 بهمن 1398

دستاوردهای دانش بنیان اردبیل به کشور اندونزی صادر می گردد

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: با حضور سفیر اندونزی در استان اردبیل و ابراز رضایت از دستاوردهای دانش بنیان استان اردبیل، به دنبال صادرات این دستاوردها به کشور اندونزی هستیم.

11 بهمن 1398

دانشگاه علوم پزشکی کرمان امکان اقتصادی دیوارکشی حریم دانشگاه را ندارد ، معاون دانشجویی متولی دریافت سگ نیست

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: دانشگاه شرایط اقتصادی خوبی ندارد و نمی تواند برای جلوگیری از ورود سگ ها چهارهزار متر حریم دانشگاه را دیوار بکشد.

10 بهمن 1398

دعوت از موسسات و شرکت ها برای همکاری در بلیت فروشی تئاتر فجر

روابط عمومی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از موسسات و شرکت های متقاضی همکاری در بلیت فروشی دعوت به معرفی شرایط و تسهیلات خود کرد.

9 بهمن 1398

سورپرایز وزیر ارتباطات رونمایی شد؛ پست پلاس پهپادها را به شرکت پست آورد

روز دوشنبه 18 آذر، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورمان در حاشیه همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از سورپرایزی خبر داد که به زودی توسط شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهد شد.

8 بهمن 1398

بودجه سال 99 پارک علم و فناوری استان ایلام معین شد

اعتبارات بودجه ای دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه علوم پزشکی و پارک علم و فناوری استان ایلام بر اساس لایحه بودجه 99 کل کشور اعلام شد.

5 بهمن 1398

کسب مجوز های استارتاپی زمان بر است

فراهانی گفت: در ارائه مجوز به کسب و کار های جدید اختلالی وجود ندارد، اما طی شدن مراحل قانونی برای تشکیل صنف می تواند زمان بر باشد.

4 بهمن 1398

وزیر دفاع یمن: ابتکار عمل در دست ما است، پیشرفت چشمگیر نیروی هوایی و دریایی یمن

وزیر دفاع یمن تاکید نمود که متجاوزان راهی جز توقف تجاوزگری و لغو محاصره یمن ندارند.

4 بهمن 1398

بریتانیا می تواند پلیس خوب برجام باشد

خبرنگاران/خراسان رضوی عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه فردوسی گفت: بریتانیا کوشش نموده تا اعمال نفوذ کند و ایران و آمریکا را مجددا برای مذاکره راضی کند، از این منظر اگر نگاه کنیم می توانیم بگوییم برخلاف دیدگاه های رایج، بریتانیا می تواند پلیس خوب...

2 بهمن 1398

خرید بسته اینترنت همراه و 10 درصد تخفیف خرید شارژ سیم کارت با آپ

اگر به دنبال یک راه سریع و آسان برای خرید بسته اینترنت و شارژ سیم کارت خود و دیگران هستید و می خواهید در خرید اولین شارژ سیم کارت خود 10 درصد از مبلغ را جایزه بگیرید، همین حالا اپلیکیشن آپ را نصب کنید.

22 دی 1398

ویدیوی رازآلود مایکروسافت از کنفرانس 2 اکتبرسرفیس های بعدی را بشنوید

کنفرانس سخت افزاری مایکروسافت در هفته آینده برگزار خواهد شد تا مجموعه جدیدی از دستگاه های این شرکت معرفی شوند. اگر به شایعات منتشر شده استناد کنیم، باید منتظر یک رویداد تمام عیار باشیم. زیرا به غیر از بروزرسانی برای سرفیس های قبلی، با دستگاه های هیجان...

20 دی 1398

سامانه های بومی در حوزه ارتباطات ماهواره ای عرضه شد

سامانه های بومی در حوزه ارتباطات ماهواره ای و رادیویی در نمایشگاه فناوری رسانه به نمایش گذاشته شد.

16 دی 1398
تعداد: (123)