مقالات گردشگری

آنالیز ویژگی های کلیسای نوتردام

کلیسای نوتردامکلیسای نوتردام در پاریس را می توان یکی از بهترین جاذبه های پاریس دانست که این کلیسا می تواند به عنوان بهترین انتخاب برای بازدید در فرانسه باشد. توجه داشته باشید که بازدید از کلیسا نوتردام در برنامه سفر با تور فرانسه خواهد بود و می توانید...

17 مهر 1398

اعتصاب خلبان ها، هزاران پرواز بریتیش ایرویز را لغو کرد

صدها خلبان شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز از فردا به مدت دو روز در اعتراض به سیاست های مدیریتی این شرکت اعتصاب می نمایند و در آستانه این رخداد، هزاران پرواز این شرکت لغو شده است.

17 مهر 1398

بزرگداشت بخشی بزرگ شمال خراسان در قوچان برگزار گردید

مراسم گرامیداشت بیست و هفتمین سالگرد درگذشت بخشی بزرگ شمال خراسان و استاد بزرگ موسیقی مقامی حاج حسین یگانه در قوچان برگزار گردید.

14 مهر 1398

انتشار فراخوان نمایشگاه هنر و علم حرکت

مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان با انتشار فراخوانی از پژوهشگران برای شرکت در رویداد بین المللی هنر و علم حرکت دعوت کرد.

13 مهر 1398

جهش صنعتی قم با اجرای 101 طرح بزرگ

مریم رضوی- قم- خبرنگار:همه ناظران بیرونی، قم را از نظر ظرفیت های مالی، استانی ویژه و ممتاز می دانند. این موضوع شاید از نظر کسانی که سال هاست در قم کار و زندگی می نمایند چندان ویژه نیاید، اما از دیدگاه بیرونی، حضور سالی 20 میلیون زائر به همراه موقعیت حساس...

9 مهر 1398

عبور از دروازه های تاریخ

فاطمه عسگری نیا - خبرنگار: پس از اینکه طرح پرسه در شهر شهرداری تهران با موضوع گردشگری رایگان در مناطق 22 گانه در نوروز 1398 با استقبال خوب مردم روبه رو شد،

8 مهر 1398

مجسمه چوبی ترامپ در کنار مجسمه عجیب ملانیا جنجال آفرید، عکس

ایسنا نوشت: یک هنرمند اهل اسلوونی مجسمه ای چوبی از دونالد ترامپ را در نزدیکی زادگاه ملانیا، همسر ترامپ ساخته تا پیام خود درباره استیلای عوام فریبان بر جهان را گوشزد کند. چند ماه پیش مجسمه دیگری که با کندکاری از یک تنه درخت و به شکل ملانیا ترامپ در این...

7 مهر 1398

ظریف: برجام توافق اختیاری نبود

یورونیوز نوشت: وزیر امور خارجه ایران با اشاره به خروج یکجانبه و تنش زای آمریکا از توافق هسته ای، گفت: برجام توافق اختیاری نبود بلکه معاهده ای بود که به تائید شورای امنیت سازمان ملل متحد رسیده بود.

5 مهر 1398

اختتامیه جشنواره ملی برفی در یاسوج برگزار گردید

جشنواره دو روزه ملی برفی در منطقه تفریحی زمستانی کاکان یاسوج با اجرای برنامه های شاد و متنوع انتها یافت.

4 مهر 1398

ناامن ترین کشورهای توریستی برای زنانی که تنها سفر می نمایند ، ادعایی عجیب درباره صندلی امنیت ایران برای سفر انفرادی زنان

سفرهای انفرادی همواره پر ریسک تر ار سفرهای گروهی هستند و اگر زنان بخواهند به تنهایی سفر نمایند این ریسک بیشتر هم می گردد.

2 مهر 1398

قدردان همه شهروندان ایرانی هستیم

قائم مقام دبیرکل سازمان جهانی گردشگری گفت: به دلیل میزبانی بی نظیر مردم ایران از اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری از همه مردم این کشور و مقامات ایران قدردانی می کنم.

31 شهریور 1398

حل بحران اوکراین؛ شرط مرکل برای بازگشت روسیه به جی 7

ساعاتی بعد از سخنان رئیس جمهور فرانسه درباره مشروط بودن بازگشت روسیه به جی 7 به حل بحران اوکراین، صدر اعظم آلمان هم برای بازگشت مسکو به این گروه شرط و شروط گذاشت.

29 شهریور 1398

فرمانده دستمال سرخ های پاوه اینگونه بود

کنجکاوی من را به پاوه کشاند. می خواستم خودم وقایع را از نزدیک ببینم، زیرا آن زمان اخبار ضد و نقیضی به گوشمان می رسید و من نمی توانستم بر این اساس گزارش بنویسم.

29 شهریور 1398

موضوعات سرمایه گذاران حوزه گردشگری چناران آنالیز شد

مدیر میراث فرهنگی شهرستان چناران گفت: مسائل و مسائل سرمایه گذاران در حوزه گردشگری شهرستان، با حضور فرماندار و سرمایه گذاران در محل فرمانداری چناران آنالیز شد.

28 شهریور 1398

نشست کانون کارآفرینان استادان جوان دانشگاه های استان اصفهان با مدیرکل میراث فرهنگی برگزار گشت

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان عصر یکشنبه 31 تیر در نشست کانون کارآفرینان استادان جوان دانشگاه های استان اصفهان گفت: کار آفرینی در تولید، طراحی و تجارت در حوزه صنایع دستی و لزوم ارائه تجربه های نو در صنعت گردشگری نیاز امروز استان اصفهان...

28 شهریور 1398

تبعات بارندگی شدید در ترکیه ، بازار 500 ساله استانبول دچار آب گرفتگی شد

بازار بزرگ استانبول یکی از کهن ترین و بزرگ ترین بازارهای مسقف سنتی دنیا در بارندگی شدید دو روز پیش دچار آبگرفتگی شدید شده است.

27 شهریور 1398

ورود فرستاده های شورای انتقالی جنوب یمن به جده عربستان

فرستاده هایی از شورای انتقالی جنوب یمن مورد حمایت امارات متحده عربی، به ریاست عیدروس الزبیدی برای مذاکره با مقامات سعودی وارد شهر جده عربستان شدند.

27 شهریور 1398

اختصاص 200 میلیون تومان به بازارچه صنایع دستی شهر ایلام

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از تخصیص 200 میلیون تومان برای تکمیل و تجهیز بازارچه صنایع دستی شهر ایلام خبر داد .

26 شهریور 1398

آموزشی: تجارب پیروز

پردازنده کامپیوتر (CPU) بعد از اینکه یک کامپیوتر و یا یک لپ تاپ را می خرید تقریبا اولین چیزی که از شما سوال می گردد این است که سی پی یو سیستمتان چند است... خوب اگر شما اصلا ندانید که سی پی یو چیست هاج و واج نگاه می کنید و این اصلا خوب نیست! ضمناً اگر بخواهید...

25 شهریور 1398

سارقان کانکس های میراث فرهنگی خراسان رضوی محکوم شدند

دو متهم سرقت کانکس های میراث فرهنگی در منطقه تاریخی فوشنجان نیشابور به حبس، شلاق و جریمه نقدی محکوم شدند.

25 شهریور 1398
تعداد: (66)