انتقاد مدیر استقلال از پرسپولیس، کار غیرقانونی کردید؛ تلافی می کنیم، بازی استقلال باید 3 بر صفر شود

به گزارش تور کیش، معاون ارتباطات باشگاه استقلال اعلام کرد دو امتیاز از دیدار با گل گهر سیرجان طلبکار هستند.

انتقاد مدیر استقلال از پرسپولیس، کار غیرقانونی کردید؛ تلافی می کنیم، بازی استقلال باید 3 بر صفر شود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمد نوری فر مدیررسانه ای باشگاه استقلال بعد از نشست خبری فرهاد مجیدی که در هتل اسپیناس برگزار شد، درباره غیبت پرسپولیسی ها در محل برگزاری نشست و رفتن آنها به سازمان لیگ بیان نمود: از چند روز قبل اعلام کردیم کنفرانس را خودمان برگزار کنیم. حرف مان تغییر نکرد. من خودم با مدیررسانه ای پرسپولیس تماس گرفتم و از آنها دعوت کردم که تشریف بیاورند. ایشان اعلام کردند که از هفته آینده خودشان کنفرانس را برگزار می کنند و این هفته به سازمان لیگ می فرایند. دلیلش را نمی دانم. من هم تاکید کردم در دربی برگشت نیز واکنش استقلال شبیه همین واکنش است. توقع داشتیم آنها بیایند.

او ادامه داد: ما نباید تحت تاثیر فضاهای هواداری باشیم. قطعا اگر باشگاه پرسپولیس هم به نشست خبری می آمدند، ما در بازی برگشت همین کار را می کردیم. به هر حال همین که باشگاه پرسپولیس از هفته بعد قصد دارد نشست را خودش برگزار کند، مساله مهمی است. این موضوع حق طبیعی باشگاه استقلال است و بابت این اتفاق خوشحالیم.

مدیررسانه ای استقلال درباره بیانیه تند سازمان لیگ درباره نشست خبری تاکید کرد: ما هر اطلاعیه ای که سازمان لیگ داد، به صورت رسمی و رسانه ای پاسخ دادیم. دوستان هر موضوعی گفتند با بند قانونی پاسخ بودیم. دوستانی که امروز در این مکان غایب بودند، کار غیرقانونی انجام دادند.

نوری فر درباره موضوع شکایت از بازیکن گابنی گل گهر اضافه کرد:نزدیک دربی است و نمی خواهم وارد آن موضوع شوم. ما جدی و قاطعانه پیگیری می کنیم. تمام مستندات و شواهد حکم بر این دارد بازی باید 3 بر صفر به سود استقلال شود. حتما دلایلی داریم که نخواهند بازی را به سمت فدراسیون گابن ببرند. باید به پفراینده و مستنداتش مسلط باشیم. چیزی که من دیدم و پیگیری کردم، به طور قطع حق با باشگاه استقلال است. بلافاصله در فرودگاه سیرجان ما شکایت کردیم . به ناظر بازی هم اعلام کردیم. هواداران استقلال مطمئن باشند پیگیر موضوع هستیم تا بتوانیم نتیجه را برگردانیم. ما دو امتیاز در سیرجان برای خودمان قائل هستیم.

او در پایان درباره درخواست باشگاه برای در اختیار گرفتن تبلیغات محیطی دربی اضافه کرد: این موضوعی است که در بازی نساجی پیش آمد. پیش بینی شده و ای ای دی ها را خواهان آن شدیم که جمع شود. ما دنبال دعوا و بحث و جدل نیستیم. دنبال حق طبیعی خودمان هستیم و برای آن تلاش می کنیم. هواداران استقلال هم می بینید که چقدر خوب پشت باشگاه و مدیرعامل هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1877

به "انتقاد مدیر استقلال از پرسپولیس، کار غیرقانونی کردید؛ تلافی می کنیم، بازی استقلال باید 3 بر صفر شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد مدیر استقلال از پرسپولیس، کار غیرقانونی کردید؛ تلافی می کنیم، بازی استقلال باید 3 بر صفر شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید