داستان یک دوستی واقعی در فقط دوست خودمی

به گزارش تور کیش، به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، دوستی و آداب آن، موضوعی است که مژگان کلهر در جدیدترین اثر خود با نام فقط دوست خودمی به آن پرداخته است. در این کتاب جغد و جوجه تیغی هر شب با هم بازی می نمایند اما بالاخره سر و کله دیگر حیوانات جنگل پیدا می گردد. آن ها دوست دارند ضمن دوستی با حیوانات جدید با آن ها بازی نمایند، اما جغد دوست ندارد دوستی اش با جوجه تیغی را با دیگران تقسیم کند و این رفتار را هر شب تکرار می نماید.

داستان یک دوستی واقعی در فقط دوست خودمی

در بخشی از این کتاب می خوانیم: شب بعد جوجه تیغی و جغد باز هم قایم موشک بازی می کردند که خفاشی آمد. از شاخه آویزان شد و گفت: بچه ها، من هم بازی؟، جغد با نوکش به پای خفاش زد و گفت: برو عقب! ما با کسی بازی نمی کنیم. خفاش خندید و گفت: این جوری که بیشتر خوش می گذرد.

این کتاب با تصویرگری سولماز جهانگیر مناسب گروه سنی بالای 9 سال نو نهال است و به آن ها درباره حسادت و تاثیرهای آن بر روابط آموزش می دهد.

بر این اساس علاقه مندان می توانند با مراجعه به فروشگاه های کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان و فروشگاه های محصولات فرهنگی این کتاب را با قیمت 10هزار تومان خریداری نمایند.

یادآوری می گردد کتاب فقط دوست خودمی با شمارگان 2هزار و 500 نسخه به چاپ رسیده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1044

به "داستان یک دوستی واقعی در فقط دوست خودمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان یک دوستی واقعی در فقط دوست خودمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید