فقط فکر های کارآگاهی می توانند مادر نوزاد را در 3 ثانیه پیدا کنند!

به گزارش تور کیش، این بازی فکری چالش برانگیز تنها از طریق کارآگاهان واقعی قابل حل است. سعی کنید و ببینید که آیا می توانید این معما را در 3 ثانیه یا کمتر حل کنید!

فقط فکر های کارآگاهی می توانند مادر نوزاد را در 3 ثانیه پیدا کنند!

خبرنگاران | تست های IQ اغلب برای تعیین اینکه آیا فرد دارای ضریب هوشی بالا یا پایین است انجام می شود. این آزمون نیز میزان توانایی های شناختی شما را میزان گیری می کند، یعنی توانایی حل مسائل و استدلال منطقی.

به گزارش خبرنگاران ، بازی های فکری احتمالاً سرگرم کننده ترین و هیجان انگیزترین راه برای میزان گیری تفکر منطقی و توانایی های حل مسئله یک فرد است. از همین رو ما یکی از بازی های فکری را برای شما آماده کرده ایم.

آیا آماده اید تا خود را به چالش بکشید و در طول مسیر کمی سرگرم شوید؟ بیایید نگاهی به بازی فکری امروز بیندازیم.

در این تصویر فکری نوزادی را می بینید که با اسباب بازی هایش روی زمین بازی می کند. نزدیک نوزاد دو زن نشسته اند. یکی از زنان مادر نوزاد است. می توانید بفهمید کدام یک مادر نوزاد است؟ ما برای این بازی فکری محدودیت زمانی تعیین کرده ایم و شما 3 ثانیه فرصت دارید تا این معما را حل کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

راه حل بازی فکری

در این بازی فکری، باید مادر واقعی نوزاد را در 3 ثانیه یا کمتر پیدا می کردید. اگر نتوانستید این معما را حل کنید، نگران نباشید، ما اکنون راه حل این بازی فکری را فاش می کنیم.

مادر کودک، زن شماره یک است. به این دلیل که کودک تنها در شرایطی که رو به مادرش بازی کند احساس آرامش می کند. چراکه این کار به او اطمینان خاطر می دهد که مادرش همچنان در کنارش حضور دارد.

منبع: فرادید
انتشار: 14 اسفند 1401 بروزرسانی: 14 اسفند 1401 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 2177

به "فقط فکر های کارآگاهی می توانند مادر نوزاد را در 3 ثانیه پیدا کنند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط فکر های کارآگاهی می توانند مادر نوزاد را در 3 ثانیه پیدا کنند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید