اخبار اقتصادی

بخش موبایل سونی چگونه به سرنوشت LG دچار نشد؟

بازیگران صنعت گوشی های هوشمند همیشه با چالش های متعددی روبه رو می شوند. اگرچه در سال های اخیر بعضی شرکت های چینی رشد قابل توجهی داشته اند، اما از طرف دیگر بسیاری از برندهای قدیمی و با سابقه با مشکل روبرو شده اند. از میان این شرکت ها می توانیم به نام هایی...

13 مرداد 1400

برای کاهش هزینه ها کتاب هایم را پیش فروش می کنم!

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در زنجان، کتاب سه دریاچه، یک گهواره، تاریخ تمدن در آذربایجان از ابتدا تا سرانجام عصر آهن مجوز انتشار گرفت. این کتاب از طریق سیدمرتضی حسینی که پیش از این کتاب ساختار اجتماعی شهر تبریز، از دوره سلجوقیان تا عصر مشروطه، بر اساس...

11 مرداد 1400

شتران قطری مسافران پرحاشیه گمرک!

معاون فنی گمرک ایران گفت: محموله شتر های قطری به دلیل نقص اسناد و تائید نشدن منشا ارز برای ترخیص از گمرک به صاحب کالا تحویل داده شد.

7 مرداد 1400

صالحی: مسائل فنی نیروگاه بوشهر حل شده است

رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه خارج شدن نیروگاه هسته ای بوشهر به علت مسائل فنی بود، گفت: این موضوع تقریبا حل شده و نیروگاه ظرف دو سه روز آینده وارد مدار می گردد.

7 مرداد 1400

رشد 34 درصدی صادرات لوازم خانگی در دوماهه 1400

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران از صادرات 54 میلیون دلاری انواع لوازم خانگی از ابتدای امسال تا سرانجام اردیبهشت ماه و رشد 34 درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه پارسال خبر داد.

3 مرداد 1400

مرزها قبل از شیوع ویروس هندی کنترل شده اند

دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: علاوه بر کنترل نوار مرزی، تردد از مرزهای مجاز، محدود شده است و در خصوص خط مرزی هم طی فواصل مختلف، ارتش در مرزهای افغانستان و سپاه هم در مرزهای پاکستان حضور دارند.

3 مرداد 1400

بشار اسد: سوریه از توانایی لازم برای عبور از محاصره برخوردار است

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری سانا، بشار اسد رئیس جمهور سوریه اخیراً از شهر صنعتی عدرا بازدید به عمل آورده است. وی در جریان بازدید از این شهر صنعتی گفت: سوریه از توانایی لازم برای عبور از محاصره برخوردار است.

1 مرداد 1400

مصوبه نو دوگانه سوز کردن خودرو های عمومی

خبرگزاری خبرنگاران-بر اساس مصوبه تازه شورای اقتصاد، هزینه لازم برای دوگانه سوز کردن 200 هزار خودرو، برای احداث 700 جایگاه CNG تازه صرف خواهد شد.

27 تیر 1400

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز دوشنبه 24 خرداد 1400

شاخص بورس بعد از دو روز به فرایند صعودی برگشت و نقشه بازار کار خود را با رنگ سبز آغاز کرده است. خودرویی ها و پالایشگاه لیدر بازار سرمایه هستند و شاهد افزایش چشمگیر تقاضا در این دو گروه هستیم. بعد از گذشت 30 دقیقه از آغاز معاملات شاخص کل حدود هفت هزار واحد...

26 تیر 1400

کرونا و بیش از 185 میلیون مبتلا

تعداد مبتلایان به کرونا در 24 ساعت اخیر از 185 میلیون هم عبور کرد.

26 تیر 1400

بازپرداخت کامل بدهی ترکمنستان به چین؛ آمار و ارقام چه می گویند؟

در حالی که مقامات ترکمنستان از بازپرداخت کامل بدهی های خود به چین خبر می دهند، ابعاد پیدا و پنهان اقتصاد این کشور بیش از پیش سؤال برانگیز شده است.

23 تیر 1400

پیش بینی بودجه 191 میلیارد تومانی برای آب روستایی زنجان

خبرنگاران/زنجان نماینده مردم زنجان و طارم در خانه ملت گفت: سال جاری 191 میلیارد تومان برای آب روستایی استان زنجان در نظر گرفته شده است.

19 تیر 1400

علی نژاد: فدراسیون کشتی می تواند برای سایرین الگو باشد

به گزارش خبرنگاران، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزشی قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی که به صورت وبینار در سالن فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزار گردید، گفت: وقتی در مجمع فدراسیون کشتی حضور پیدا می کنیم لذت می بریم...

19 تیر 1400

گلدن اسکور؛ اقامتگاهی مقرون به صرفه برای گذراندن تعطیلات در دبی

هتل گلدن اسکور با داشتن 155 اتاق مجزا در 4 طبقه متفاوت، اقامتگاهی مقرون به صرفه و مناسب برای گذراندن تعطیلات در شهر دبی است.

18 تیر 1400

اعلام آمادگی سازمان بازرسی کل کشور برای رفع موانع و کامل تر شدن پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان از سوی سایر دستگاه ها

نشست مشترک معاون نظارت و بازرسی امور تولید و توسعه سازمان بازرسی کل کشور و معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دو موضوع شناسنامه اقتصادی و اجتماعی و بررسی داشبورد شرایط اجتماعی و اقتصادی خانوار های ایرانی برگزار گشت.

15 تیر 1400

دستورالعمل جدید آمریکا برای تسهیل تحریم های کرونایی ایران

ایالات متحده دستورالعمل جدیدی برای تسهیل معاملات کالاهایی مانند ماسک، دستگاه هواساز و واکسن جهت مبارزه با کرونا برای کشورهایی مانند ایران که زیر تحریم سنگین آمریکا قرار دارند صادر کرد.

15 تیر 1400

لزوم ماموریت اجتماعی برای برند ها

در شرایط متلاطم اقتصادی، شرکت ها لازم است که بیش از پیش نوآور باشند. اما رقابت باعث شده است که نوآوری محصول و منافع عملکردی، جای خود را به نوآوری های فرهنگی و منافع نمادین بدهد. دوسوم از مصرف کنندگان خواستار آن هستند که شرکت ها برای مسائل اجتماعی یا زیست...

12 تیر 1400

تشدید نظارت های کرونایی در سمنان، انجام 154 بازرسی در چند روز گذشته

نظارت های کرونایی در سمنان تشدید و 154 بازرسی در چند روز گذشته از مراکز مختلف صورت گرفته است.

8 تیر 1400

تلویزیون های 5 تا 9 میلیونی بازار

خبرنگاران : در بازار لوازم خانگی با بودجه ای در حدود 5 تا 9 میلیون تومان می توانید نسبت به خرید انواع تلویزیون اقدام کنید.

5 تیر 1400

تحسین یک استقلالی از حضور باقری در تیم ملی، تصمیم همشمندانه ای بود

هافبک اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی احتیاج به هماهنگی داشت و برگزاری بازی محبت آمیز حتی مقابل تیم های ضعیف هم به ما یاری می کرد.

4 تیر 1400
تعداد: (472)