احداث کمپ تیم های ملی فوتبال در استان چهار محال و بختیاری

به گزارش تور کیش، استاندار چهارمحال و بختیاری از احداث کمپ تیم های ملی فوتبال در استان با هدف توسعه ورزش فوتبال اطلاع داد و گفت: احداث این کمپ می تواند زمینه استعدادیابی و توسعه ورزش فوتبال در استان را به همراه داشته باشد.

احداث کمپ تیم های ملی فوتبال در استان چهار محال و بختیاری

به گزارش خبرنگاران- چهار محال و بختیاری،اقبال عباسی 16 فروردین ماه پیرو مذاکره با شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال کشورگفت: ظرفیت های بسیاری برای توسعه ورزش فوتبال در چهارمحال و بختیاری به علت شرایط خاص جغرافیایی و آب و هوایی وجود دارد.

چهار محال و بختیاری به علت شرائط اقلیمی محلی مناسب برای انجام تمرینات ورزشی

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه نمود: چهارمحال و بختیاری به علت ارتفاع بالا از سطح دریا می تواند محل مناسبی برای انجام تمرینات ورزشی گوناگون به ویژه فوتبال باشد.

دستورات لازم به مسئولان ذیربط برای احداث کمپ های تیم ملی فوتبال

وی همچنین از احداث کمپ تیم های ملی فوتبال در چهارمحال و بختیاری اطلاع داد و گفت: دستورات لازم به معاونت هماهنگی امور مالی استانداری، اداره کل ورزش و جوانان، منابع طبیعی و آب منطقه ای برای امکان سنجی و شناسایی سه قطعه زمین مناسب برای احداث این کمپ در استان صادر شده است.

عباسی ادامه داد: با شناسایی مکان های مورد نظر و تایید کارشناسان فدراسیون فوتبال، اقدامات بعدی برای احداث این کمپ انجام می گردد.

استعداد یابی و توسعه فوتبال در استان چهار محال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین خاطر نشان کرد: احداث این کمپ می تواند زمینه استعدادیابی و توسعه ورزش فوتبال در استان را به همراه داشته باشد و تیم های ورزشی نیز برای انجام تمرینات خود می توانند از این ظرفیت بهره مند شوند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1547

به "احداث کمپ تیم های ملی فوتبال در استان چهار محال و بختیاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث کمپ تیم های ملی فوتبال در استان چهار محال و بختیاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید