بررسی 4 گزینه برای تأمین البسه تیم های ملی فوتبال

به گزارش تور کیش، فدراسیون فوتبال پس از فسخ قرارداد شرکت آل اشپورت در حال بررسی پیشنهادهای چهار شرکت داخلی و خارجی برای تهیه البسه تیم های ملی است.

بررسی 4 گزینه برای تأمین البسه تیم های ملی فوتبال

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، قرارداد تأمین کننده لباس های تیم ملی با توجه به شرایط بحرانی ناشی از شیوع ویروس کرونا فسخ شده است و هنوز شرایط تهیه لباس ملی پوشان برای اردو های آینده تعیین نیست.

شرکت آل اشپورت که قرارداد همکاری به منظور تأمین لباس تمامی تیم های ملی فوتبال را به امضا رسانده بود، نتوانسته در دوره کرونا لباس های مورد نیاز تیم های ملی را تهیه کند و به همین دلیل فدراسیون فوتبال پس از دریافت نامه فسخ قرارداد از سوی این شرکت به دنبال انتخاب گزینه جایگزین است.

گفته می شود دو برند خارجی و دو برند داخلی اصلی ترین گزینه های فدراسیون در مقطع فعلی محسوب می شوند که با بررسی پیشنهادها و شرایط این چهار شرکت در نهایت گزینه مناسب برای تأمین لباس تیم های ملی انتخاب خواهد شد.

در حال حاضر تهیه لباس تیم های فوتبال جوانان و نوجوانان ایران به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین تیم ملی بزرگسال جهت حضور در ادامه مسابقات مقدماتی جام جهانی اولویت اصلی فدراسیون فوتبال است و رایزنی با گزینه های موجود برای توافق و امضای قرارداد ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1107

به "بررسی 4 گزینه برای تأمین البسه تیم های ملی فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی 4 گزینه برای تأمین البسه تیم های ملی فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید