حال و هوای رختکن استقلال پس از ناکامی؛ اشک های پنهانی استقلالی ها، مجیدی: سرتان را بالا بگیرید

به گزارش تور کیش، ناگفته پیداست که شرایط رختکن استقلال پس از شکست برابر حریف عربستانی چقدر تلخ و سنگین بود

حال و هوای رختکن استقلال پس از ناکامی؛ اشک های پنهانی استقلالی ها، مجیدی: سرتان را بالا بگیرید

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، استقلال با ناکامی مقابل الهلال از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حذف شد تا حسرتش برای کسب مجدد اسم قهرمانی همچنان ادامه پیدا کند و حداقل تا زمستان سال جاری برای بازگشت مجدد به این عرصه انتظار بکشد . ناگفته پیداست که شرایط رختکن استقلال پس از شکست برابر حریف عربستانی چقدر تلخ و سنگین بود . بازیکنان تمایلی برای حرف زدن با یکدیگر نداشتند و بعضی از آنها هم آرام و بی صدا گریه می کردند.

*مسابقه به خاتمه رسید و بازیکنان آرام آرام وارد رختکن شدند. همه ناراحت بودند و کسی حوصله صحبت کردن نداشت. هر کس در گوشه ای به حال خود فرو رفته بود و در این میان بازیکنان تازه وارد به نوعی بیشتر گوشه گیری می کردند. فضا بسیار سنگین بود و هیچ کس دلش نمی خواست اولین فردی باشد که آغاز به صحبت می نماید.

*در میان بازیکنان، بعضی نفرات آرام و بی صدا گریه می کردند. آنها حسرت موقعیت بسیار خوب از دست رفته در آسیا را می خوردند و البته مراقب بودند تا کسی اشک هایشان را نبیند.

*در چنین فضایی کاملاً بدیهی بود که سرمربی باید آغاز کننده صحبت باشد و جو را عوض کند. فرهاد مجیدی هم دقیقاً همین کار را کرد. مرد شماره یک نیمکت استقلال در داخل رختکن رشته کلام را به دست گرفت و گفت: خسته نباشید. شما همه زحمت خودتان را کشیدید و کسی کم کاری نکرد. واقعاً کوشش خودتان را انجام دادید ولی شرایط به گونه ای پیش نرفت که ما برنده این مسابقه شویم. شما بازیکنان کوشش خودتان را کردید و حالا هم سرتان را بالا بگیرید.

*با توجه به اینکه مهدی قایدی در داخل ورزشگاه حضور داشت و مسابقه استقلال مقابل الهلال را از نزدیک دیدن کرد، بعضی فکر می کردند پس از خاتمه بازی برای دلداری دادن به رفقای خود وارد رختکن استقلال می گردد ولی چنین اتفاقی رخ نداد؛ چون براساس قانون همه چیز در اختیار ناظران کنفدراسیون قرار داشت و آنها به هیچ کس غیر از عوامل رسمی دو تیم حاضر در میدان اجازه ورود به رختکن ها را نمی دادند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1756

به "حال و هوای رختکن استقلال پس از ناکامی؛ اشک های پنهانی استقلالی ها، مجیدی: سرتان را بالا بگیرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حال و هوای رختکن استقلال پس از ناکامی؛ اشک های پنهانی استقلالی ها، مجیدی: سرتان را بالا بگیرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید