خبرنگاران دایی: فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است

به گزارش تور کیش، تهران- خبرنگاران- برترین گلزن تاریخ دیدارهای ملی که سابقه راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران و بعلاوه پرسپولیس را دارد، گفت: حضور در 2 فینال لیگ قهرمانان آسیا کار بزرگی است و باید بگویم که فوتبال ایران مدیون موفقیت های پرسپولیس است.

خبرنگاران دایی: فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است

به گزارش خبرنگاران؛ علی دایی در گفت وگویی گفت: حضور پرسپولیس در فینال آسیا کار بزرگی بود که هیچ تیمی در ایران نمی توانست انجام بدهد. دو بار راهیابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا، در طول سه فصل، کاری نیست که هر تیمی در آسیا از عهده آن بربیاید. پرسپولیس کار خیلی بزرگی انجام داده، به خصوص که راهیابی به فینال در این دوره با کادرفنی کاملا ایرانی انجام شد. یحیی و هم کارانش از این جهت هم کار خیلی بزرگی انجام داده اند.

وی ادامه داد: به مسائل دیگری که مطرح می گردد کاری ندارم. فوتبال ایران مدیون پیروزیت بزرگی است که پرسپولیس آن را صورت داد و یحیی گل محمدی، همکارانش و بازیکنان تیم آن را به انجام رساندند. هیچ چیز نباید باعث نادیده گرفتن این حقیقت بگردد. همین که تیم پرسپولیس با تمام مشکلاتی که داشت پیروز به انجام کاری شد که خیلی ها در شرایط بهتر از عهده انجام آن برنمی آیند اثبات می نماید، پرسپولیس، یحیی و مجموعه تحت هدایتش چه کار بزرگی صورت داده اند.

سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران، افزود: به طور حتم، پرسپولیس با همین شرایط کنونی می تواند در ادامه راه خود، پیروز عمل کند. یحیی گل محمدی، کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس فقط باید به راهی که پیشِ روی خودشان دارند فکر نمایند و تمام تمرکزشان روی تحقق اهداف و برنامه ریزی هایی باشد که برای خود طراحی نموده اند. قطعا مسایل زیادی مطرح خواهد شد ولی اصلا نباید کاری به صحبت های غیرمفید داشته باشند. حتی نباید به آن فکر نمایند.

دایی در خاتمه خاطر نشان کرد: یقین دارم حتی در این شرایط که طرفداران قادر به حضور درورزشگاه و حمایت از این طریق نیستند، پرسپولیس می تواند با دعا و پشتیبانی آن ها در دیگر فضاها، برای پنجمین قهرمانی پیاپی خود کوشش کند و این مهم کار بزرگی است که هیچ تیمی در ایران قادر به انجام آن نبوده است. از آن کارهایی است که پرسپولیس می تواند انجامش بدهد.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 مرداد 1400 بروزرسانی: 30 مرداد 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1725

به "خبرنگاران دایی: فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دایی: فوتبال ایران مدیون پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید