رئیس سنگاپوری مسئول رسیدگی به پرونده شکایت النصر از پرسپولیس

به گزارش تور کیش، به گزارش خبرنگاران، روزنامه الشرق الاوسط عربستان امروز در گزارش کاملی فرایند رسیدگی به پفراینده شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس ایران را تشریح کرد. این روزنامه نوشت:

رئیس سنگاپوری مسئول رسیدگی به پرونده شکایت النصر از پرسپولیس

همراه ما باشید تا با تور ارزان سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

پیش بینی می گردد کمیته انضباطی کنفدراسیون آسیا در خصوص شکایت النصر در روزهای آینده تصمیم بگیرد به ویژه با توجه به زمان طولانی تا آغاز فینال لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 19 دسامبر.

مدیریت باشگاه النصر بلافاصله بعد از سرانجام بازی با پرسپولیس اعتراض خود را بیان کرد. روز گذشته هم باشگاه النصر شکایت خود را با جزئیات به AFC ارسال کرد که این شکایت ابتدا به دبیرخانه کمیته انضباطی می رود؛ جایی که سه عضو از این کمیته آن را آنالیز می نمایند.

یاسر المسهل رئیس فدراسیون فوتبال عربستان و عضو کمیته انضباطی AFC نمی تواند در این جلسه حضور داشته باشد، چرا که او خودش یک سعودی است.

انتظار می رود سرپرستی جلسه رسیدگی به این شکایت برعهده لیم کیا تانگ رئیس سنگاپوری کمیته انضباطی AFC باشد که همزمان عضو کمیته انضباطی فیفا هم هست؛ همچنین خانم شین روی چینی که نایب رئیس این کمیته است. انتظار می رود عضو سوم دیگری هم برای رسیدگی به این پرونده انتخاب گردد.

انتظار می رود رسیدگی به شکایت به وسیله تلفن یا به صورت اینترنتی از راه دور انجام گردد و کلیه اسناد شکایت در اختیار اعضای کمیته انضباطی AFC قرار بگیرد.

راستا برای پیروزی یا باخت در این پرونده طولانی است. نخست کمیته انضباطی، سپس کمیته استیناف AFC و بعد از آن شکایت به دادگاه عالی ورزش.

به گزارش خبرنگاران، روزنامه الشرق الاوسط همچنین اظهارات مسئولان باشگاه پرسپولیس در رسانه های ایران را بازتاب داده اند و بخشی از گفتگوی دارو بوشیچ وکیل برانکو را هم با رسانه های ایران منعکس نموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1184

به "رئیس سنگاپوری مسئول رسیدگی به پرونده شکایت النصر از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس سنگاپوری مسئول رسیدگی به پرونده شکایت النصر از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید