دعوت نامه کودتاگران به طارمی ، وسوسه در جمع بزرگان

به گزارش تور کیش، مدیران دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا با برنامه نو در پی احیای سوپر لیگ اروپا هستند.

دعوت نامه کودتاگران به طارمی ، وسوسه در جمع بزرگان

به گزارش خبرنگاران آنلاین، پروژه راه اندازی سوپر لیگ اروپا با سردمداری پرس و لاپورتا دو رئیس باشگاه بارسلونا و رئال مادرید بعد از شکست در سال گذشته با تهدیدهای یوفا و فیفا وارد فاز نوی شده است.

این لیگ برای درآمدزایی بیشتر به وسیله روسای باشگاه های بزرگ در پی احیا بود که یوفا و فیفا با انواع تهدیدها باشگاه ها را از ورود به این لیگ برحدز داشتند و در نهایت رویای ایجاد سوپر لیگ در ابتدای راه به باد رفت.

اما پرس و لاپورتا به نظر می رسند نمی خواهند دست از کودتا علیه یوفا و فیفا بردارند. این بار دو رئیس باشگاه پرطرفدار جهان برنامه نوی ریختند تا تیم های سرشناس به غیر از 5 لیگ معتبر اروپا را وسوسه نمایند تا از پروژه سوپر لیگ حمایت نمایند.

پیش از این قرار بود سوپر لیگ میان تیم های برتر 5 لیگ معتبر اروپا یعنی لالیگا، لیگ جزیره، سری آ، بوندس لیگا و لیگ فرانسه برگزار گردد ولی این بار مدیران این پروژه می خواهند تیم سرشناس لیگ های دیگر اروپایی مثل پورتو از لیگ پرتغال، آیندهوون و آژاکس از لیگ هلند و اندرلخت از لیگ بلژیک را دعوت نمایند تا این پروژه علیه یوفا ملحق شوند.

مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان برای پورتو بازی می نماید. با برنامه نو کودتاگران علیه یوفا در صورت موافقت باشگاه پورتو با دعوت نامه پرس و لاپورتا طارمی در سوپر لیگ بازی خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1401 بروزرسانی: 8 بهمن 1401 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 2161

به "دعوت نامه کودتاگران به طارمی ، وسوسه در جمع بزرگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت نامه کودتاگران به طارمی ، وسوسه در جمع بزرگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید