سرقت میلیونی طلاهای زن همسایه

به گزارش تور کیش، زن جوان وقتی متوجه صندوقچه طلای همسایه اش شد با شوهرش نقشه سرقت طلا ها را طراحی و اجرا کرد.

سرقت میلیونی طلاهای زن همسایه

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، حدود یک ماه قبل زن جوانی با مراجعه به کلانتری 102 پاسداران از سرقت طلاهایش به ارزش 800 میلیون تومان اطلاع داد. وقتی پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی نهاده شد در آنالیز میدانی صحنه جرم ردپای زن و شوهر همسایه در این سرقت شناسایی شد. بدین ترتیب کارآگاهان این زوج را برای تحقیق و بازپرسی به اداره آگاهی برده و با توجه به سرنخ های به دست آمده از متهمان آن ها که چاره ای جز اعتراف نداشتند به سرقت طلا های زن همسایه به ارزش 8 میلیارد ریال اعتراف کردند.

سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در این باره گفت: مرد همسایه در بازپرسی های اولیه مدعی شد به خاطر رفت و آمد های خانوادگی زیادی که با شاکی داشتند از شرایط اقتصادی آن ها نیز باخبر بودند تا اینکه روزی همسرش که به خانه شاکی رفته بود متوجه می گردد این زن طلا های خود را کجا مخفی می نماید و با بیان موضوع به شوهر خود نقشه سرقت را ترتیب داده و قرار شد در دیدار بعدی کلید خانه آن ها را ربوده و در فرصت مناسب طلا ها را سرقت نمایند.

همچنین متهم در ادامه بازپرسی اعلام داشت، پس از سرقت طلا های شاکی، آن را در بازار تهران به یک دلال فروختیم و آدرس و شماره ای از او نداریم.

سرهنگ مجیدی ادامه داد: کارآگاهان این پایگاه با بکارگیری شیوه های نوین و علمی کشف جرم، مخفیگاه مالخر به نام رحمت را شناسایی کردند و در سحرگاه بیست و سوم دی طی یک عملیات غافلگیرانه در محدوده میدان خراسان وی دستگیر و در بازرسی از محل اختفای او مقداری از طلا های مسروقه به وزن تقریبی 135 گرم کشف شد.

این مقام پلیسی اضافه نمود: هر 3 متهم با قرار صادره برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار این پلیس نهاده شدند و اقدامات تکمیلی برای آشکار شدن زوایای پنهان پرونده، شناسایی سایر شاکیان و محل های سرقت احتاقتصادی کماکان در دستورکار کارآگاهان این پایگاه است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 اسفند 1399 بروزرسانی: 10 اسفند 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1428

به "سرقت میلیونی طلاهای زن همسایه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت میلیونی طلاهای زن همسایه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید