کشف کرونا در گوشت های وارداتی از برزیل و ویتنام به چین

به گزارش تور کیش، مقامات شهر ووهان واقع در مرکز چین از کشف ویروس کرونا روی گوشت های وارداتی از برزیل و ماهی وارداتی از ویتنام به این شهر خبر دادند.

کشف کرونا در گوشت های وارداتی از برزیل و ویتنام به چین

با تور برزیل ارزان از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

از گلوبال تایمز، بر اساس اظهارات مسئولان بهداشتی چین، بسته های آلوده به کرونای گوشت گاو برزیلی و ماهی ویتنامی جداسازی شده و در بازار توزیع نشده اند.

گزارش حاکی است پس از شناسایی گوشت های آلوده، انبارها ضد عفونی و کارکنان قرنطینه شده اند و تحقیقات اپیدمیولوژیکی و جمع آوری نمونه ها از انبار این مواد غذایی نیز شروع شده است.

به دنبال شناسایی مواردی از کرونا در این انبارها، 300 آزمایش روی محیط بیرونی انبار اجرا شده، 4 هزار و 550 بسته در این انبارها و 295 کارمند شاغل در آنها مورد آزمایش قرار گرفته که جواب همه این آزمایش ها منفی اعلام شده است.

گوشت وارداتی از برزیل به وزن 92.2 تن در 21 خرداد در دو گروه از برزیل به چین صادر شده؛ این گوشت ها 7 شهریور به شانگهای و 28 شهریور هم به ووهان رسیدند.

از طرف دیگر، 19.2 تن ماهی نیز در 27 شهریور از شهر هوشی مین ویتنام به ووهان رسیده است.

این خبر در شرایطی منتشر می گردد که سون ون جیان سخنگوی وزارت حمل و نقل چین اخیرا از صدور یک دستور العمل با هدف جلوگیری از انتقال کووید-19 به وسیله مواد غذایی منجمد وارداتی به این کشور از راه حمل و نقل های زمینی و دریایی خبر داده است.

سازمان تنظیم مقررات هواپیمایی چین نیز دستور العملی را با هدف کاهش خطر شیوع کرونا به وسیله تاسیسات غذاهای منجمد و باربری های کالا صادر نموده است.

، ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1256

به "کشف کرونا در گوشت های وارداتی از برزیل و ویتنام به چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف کرونا در گوشت های وارداتی از برزیل و ویتنام به چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید