کنفرانس ملی توسعه اجتماعی در تبریز برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، علی شکوهی عصر امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: کنفرانس ملی توسعه اجتماعی، الزامات، موانع و راهکارها با مشارکت اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و دانشگاه تبریز 30 بهمن ماه برگزار می شود.

کنفرانس ملی توسعه اجتماعی در تبریز برگزار می گردد

وی گفت : بخش استانی کنفرانس فوق بر موضوعات مرتبط با توسعه در آذربایجان همراه بوده و با بهره مندی از نظرات علمی و تخصصی محققان و مدیران اجرایی برگزار خواهد شد.

شکوهی با ذکر این نکته که سرمایه اجتماعی و توسعه ، الگوهای توسعه اجتماعی، دین و توسعه اجتماعی ، آموزش عالی و آموزش و پرورش و سبک زندگی و توسعه اجتماعی از محورهای این کنفرانس ملی است ، خاطر نشان کرد : تبیین راهکارهای علمی برای مواجهه با آسیبهای اجتماعی از اهداف برگزاری این کنفرانس بوده و انتظار داریم دانشگاهیان در آن حضور حداکثری داشته و تدابیر لازم را در این مورد اتخاذ نمایند.

وی با اشاره به تفاهم نامه فی مابین سازمان امور اجتماعی کشور با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در زمینه کنترل و کاهش طلاق ، متذکر شد : حمایت از ایجاد بازارچه عرضه تولیدات دانشجویی با تاکید بر مشاغل کوچک و دانشجویی از برنامه های تفاهم نامه مذکور می باشد که تحت عنوان نمایشگاه چرتکه با مشارکت اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز بر پا می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 137

به "کنفرانس ملی توسعه اجتماعی در تبریز برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنفرانس ملی توسعه اجتماعی در تبریز برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید