ایده های برتر در حوزه انرژی در دانشگاه تبریز معین شدند

به گزارش تور کیش، خبرنگاران/آذربایجان شرقی اولین دوره مسابقه ملی ایده های برتر در حوزه انرژی در دانشگاه تبریز با معرفی ایده ها و نفرات برتر به کار خود انتها داد.

ایده های برتر در حوزه انرژی در دانشگاه تبریز معین شدند

مدیر امور اجتماعی دانشگاه تبریز در این رابطه گفت: مدیریت امور اجتماعی دانشگاه در راستای توجه به بحران های انرژی به خصوص آب و محیط زیست در ایام کرونایی، اقدام به برگزاری مسابقه ملی ایده های برتر، در سطح دانشگاه های کشور کرد.

اصغر ایزدی جیران افزود: به همین دلیل پس از وصول آثار و داوری آن توسط اعضای هیئت علمی دانشکده مکانیک دانشگاه تبریز به سرپرستی دکتر رنجبر، پنج اثر به عنوان آثار برتر شناخته شدند.

به گفته وی، در این دوره مسابقه ایده سیامک سیفی و بهزاد مهدوی از دانشگاه علم وصنعت ایران با موضوع سیستم یکپارچه ذخیره انرژی های طبیعی در ساختمان به عنوان تیم برتر و اول انتخاب شد.

مدیر امور اجتماعی دانشگاه تبریز در ادامه افزود: همچنین گروه انرژی های نو و محیط زیست دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران با ارایه ایده گلخانه شناور تجدید پذیر و به طور مشترک مهدی نامی از دانشگاه تبریز و عرفان سلطانی و حمید راستگویان از دانشگاه دامغان سمنان با ارایه طرح های محافظ پلاس و دستگاه تولید آب از هوا به ترتیب تیم های دوم و سوم اولین دوره مسابقه ملی ایده های برتر در حوزه انرژی در دانشگاه تبریز شناخته شدند.

به گفته وی موضوع بهینه سازی و هوشمندسازی اجاق های گاز با ارایه سالار بدیری از دانشگاه تبریز از دیگر ایده های برگزیده این مسابقه بود که به عنوان نفر چهارم انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، اولین دوره مسابقه ملی ایده های برتر در حوزه انرژی در دانشگاه تبریز با موضوع انرژی های نو و تجدیدپذیر، محیط زیست و حفاظت از آن، صنعت آب و بحران کم آبی، اقتصاد و جهش تولید، صرفه جویی و بهینه سازی انرژی، صادرات انرژی و نگاه بین المللی، تغییرات رویکرد انرژی در مواجهه با موضوع کرونا و... از سوی انجمن های انرژی نو و محیط زیست، دانشکده مکانیک و با همکاری مدیریت امور اجتماعی این دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1067

به "ایده های برتر در حوزه انرژی در دانشگاه تبریز معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایده های برتر در حوزه انرژی در دانشگاه تبریز معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید