6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است ، کندوان یک طرفه شد

به گزارش تور کیش، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: از ساعت 8 صبح امروز 5 خرداد، محور کرج-چالوس بین دوراهی شهرستانک به مرزن آباد و آزادراه تهران-شمال در راستا جنوب به شمال، مسدود شد.

6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است ، کندوان یک طرفه شد

به گزارش تور کیش، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: در حال حاضر تردد در محورهای هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران-شمال جهت شمال به جنوب و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت روان است.

وی اضافه کرد: از ساعت 8 امروز محور کرج-چالوس بین دوراهی شهرستانک به مرزن آباد و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع بعدی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور توضیح داد: به علت روانسازی و تسهیل در تردد، محدودیت تردد در جهت جنوب به شمال محور کرج-چالوس حدفاصل دوراهی شهرستانک به مرزن آباد و آزادراه تهران-شمال تا اطلاع بعدی اجرا شد.

محرابی نیا اضافه کرد: در حال حاضر ترافیک در محور چالوس جهت شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا هزارچم در برخی از مقاطع سنگین است.

باران در برخی جاده های استان های آذربایجان غربی و مازندران

وی با اشاره به اینکه در محورهای شمالی کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، اضافه کرد: در حال حاضر در برخی از جاده های استان های آذربایجان غربی و مازندران باران می بارد.

کاهش ترافیک جاده ها

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور خاطرنشان کرد: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2209 دستگاه ترددشمار جاده ای، کل تردد ثبت شده در جاده ها نسبت به روز قبل 3.5 درصد کاهش دارد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 9.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

محرابی نیا خاطرنشان کرد: در حال حاضر محور خرم آباد-پلدختر در استان لرستان، محور قزوین - همدان، جاده شهداد- نهبندان در استان کرمان، محور فرعی شمشک-دیزین و جاده رامیان-اولنگ- شاهرود در استان های گلستان و سمنان به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

وی یادآور شد: آزادراه چالوس-مرزن آباد جهت شمال به جنوب واقع دراستان مازندران تا اطلاع بعدی ازساعت 19 تا 7 روز بعد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آزادراه کرج-قزوین پرترافیک ترین جاده کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در شبانه روز گذشته، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج و آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور بود.

محدودیت ترافیکی جاده های منتهی به شمال

محرابی نیا اضافه کرد: تردد خودرو از ساعت 13 روزهای هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه درمحل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

یک طرفه شدن هراز

وی اظهار کرد: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روزهای پنجم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد از ساعت 16 روز دوشنبه 5 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه 6 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محرابی نیا اظهار کرد : تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی اضافه کرد: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

محدودیت تردد ناوگان سنگین در جاده های منتهی به شمال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور خاطرنشان کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی نیا اضافه کرد: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 12 روز سه شنبه 6 خرداد در محور هراز ممنوع است.

وی گفت: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در محور فیروزکوه تردد تریلرها غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز شنبه سوم خرداد از جهت جنوب به شمال محور فیروزکوه ممنوع است؛ همچنین تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روزهای 5 و 9 خرداد از جهت شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

محرابی نیا خاطرنشان کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز همچنین از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 9 خرداد ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور اظهار کرد: در محور سلفچگان-قم، باند رفت به سمت قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا 24 امروز ممنوع است و جهت جایگزین آزادراه ساوه- تهران است.

محرابی نیا گفت: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی وفاسد شدنی از ساعت 7 الی 22 امروز و 9 خرداد ممنوع است.

وی گفت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 امروز و نهم خرداد ممنوع است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 971

به "6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است ، کندوان یک طرفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است ، کندوان یک طرفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید