آرشا اقدسی: برای خندوانه، هفت و نگار مرا متهم کردند

به گزارش تور کیش، طراح جلوه های ویژه فیلم نگار گفت: قبل تر از حاشیه های جشنواره در برنامه خندوانه حاشیه نگاری برای من آغاز شد.

آرشا اقدسی: برای خندوانه، هفت و نگار مرا متهم کردند

به گزارش مشرق، ارشا اقدسی بدلکار و هنرمند جلوه های ویژه سینما درباره حاشیه های به وجود آمده برای وی در جشنواره فیلم فجر گفت: این حواشی فقط معطوف به جشنواره فیلم فجر نبوده و در مدت زمانی که گذشته انواع تهمت ها را به من زدند. طراح جلوه های ویژه فیلم نگار شرح داد: قبل تر از حاشیه های جشنواره در برنامه خندوانه حاشیه نگاری برای من آغاز شد. آنجا می گفتند من از بدلکاری استفاده کردم در صورتی که این اتفاق توسط یکی دیگر از دوستان اجرا شده بود.

وی به همین دلیل ادامه داد: بعد از آن گفتند چرا در برنامه هفت طی مصاحبه گفته ام جلوه های ویژه ایران 20 سال عقب تر از سینمای روز دنیا است و در جواب من جلوه های ویژه ایران را جلوتر از سینمای دنیا اعلام نمودم. طراح جلوه های ویژه سریال ماه تی تی اضافه نمود: آخر از همه در جشنواره فیلم فجر برخی گفتند که به چه جراتی وارد بخش جلوه های ویژه شده ای و چرا تو را نامزد کرده اند؟ من به واسطه تجربه فیلم های خارج از ایران، تلاش می کنم تا اطلاعات و توانایی های روز دنیا را به داخل آورم تا از آنها بهره برداری شود و جوانان بتوانند با تکنیک ها و ابزار روز دنیا آشنا شوند.

اقدسی صحبت هایش را خالی از هرگونه توهین دانست و اعلام نمود: شاید به خاطر همین صحبت دوستان جلوه های ویژه فکر کنند که به آنها بی احترامی شده اما اصلاً اینطور نیست. من همه را که نه اما خیلی از این عزیزان را دوست دارم. اما مثلاً اگر ارشا اقدسی نباشد جلوه های ویژه ایران 20 سال به جلو می رود یا اصلاً مشکل فقط شخص من هستم؟ که اگر هست من حاضرم همین الان بروم. اگر با مردن من همه چیز حل می شود حاضرم بمیرم تا مسائل حل شود.

مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1250

به "آرشا اقدسی: برای خندوانه، هفت و نگار مرا متهم کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرشا اقدسی: برای خندوانه، هفت و نگار مرا متهم کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید