آغاز ارائه تسهیلات تقسیطی و تخفیفی دندانپزشکی در 10 استان

به گزارش تور کیش، تهران (پانا) - مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت باهدف خدمت رسانی بیشتر در زمینه مراقبت های بهداشتی دهان و دندان بازنشستگان این صندوق، مرحله نخست طرح ارائه خدمات دندانپزشکی به صورت تخفیفی و تقسیطی تا سقف 3میلیون تومان برای بازنشستگان و افراد تحت تکفل ایشان که تحت پوشش بیمه تکمیلی باشند در 10 استان کشور اجرایی می شود.

آغاز ارائه تسهیلات تقسیطی و تخفیفی دندانپزشکی در 10 استان

به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد امروز (سه شنبه) با بیان این مطلب گفت: این طرح که با مشارکت شرکت بیمه ملت به عنوان بسته دهم طرح یاری اجرا می شود، شامل بازنشستگان کشوری و افراد تحت تکفل آنان که تحت پوشش بیمه تکمیلی باشند و همچنین وظیفه بگیران تک ورثه همسر (در مرحله نخست) تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان خواهد بود.

به گفته وی، اعتبار تعیین شده برای این طرح که شامل کلیه خدمات دندانپزشکی است، تا سقف 3میلیون تومان برای هر دفتر کل و افراد تبعی آن درنظر گرفته شده است که طی 11 قسط از حقوق بیمه شده کسر می شود.

مرتضایی فرد با اشاره به اینکه این طرح طی 3 مرحله در سراسر کشور اجرا می شود، گفت: فاز اول این طرح در 10 استان شامل خراسان شمالی، ایلام، قم، خراسان جنوبی، بوشهر، زنجان، قزوین ، لرستان ، یزد و مرکزی اجرایی شده و مابقی استان ها نیز پس از عملیاتی شدن اطلاع رسانی خواهد شد.

مرتضایی فرد با بیان اینکه مشمولین این طرح می توانند با مراجعه به یکی از مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت، از خدمات دندانپزشکی با تخفیف مناسب به صورت اعتباری استفاده کنند گفت: لیست مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه ملت در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir و سایت شرکت بیمه ملت به نشانی dbm.melat.ir قرار داده شده است.

لازم به یادآوری است که بازنشستگان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی sabasrm.ir (طرح یاری) مراجعه کنند یا با مرکز ارتباط با ذینفعان صبا به شماره 2500-021 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1501

به "آغاز ارائه تسهیلات تقسیطی و تخفیفی دندانپزشکی در 10 استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ارائه تسهیلات تقسیطی و تخفیفی دندانپزشکی در 10 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید