شروع حذف متقاضیان مسکن مهر هشتگرد

به گزارش تور کیش، پروسه حذف متقاضیان مسکن مهر هشتگرد با استناد به مصوبه شورای تامین مسکن استان البرز شروع شد. دراین مرحله متقاضیان با آورده کمتر از 20 میلیون تومان حذف می شوند.

شروع حذف متقاضیان مسکن مهر هشتگرد

جهت دریافت خدمات نوسازی خانه های قدیمی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، شرکت عمران هشتگرد با استناد به مصوبه شواری مسکن استان البرز اقدام به حذف متقاضیانی نموده که آورده آن ها زیر 20 میلیون تومان است. در برگه اظهارنامه ای که به وسیله سامانه ثنا برای متقاضیان مسکن مهر هشتگرد ارسال شده آمده است؛

نظر به این که علی رغم اخطاریه های اعلامی تا به امروز نسبت به شرایط عضویت و به تبع آن ایفا و انجام تعهدات، تکالیف و وظایف خود اقدامی به عمل نیاورده اید و مستند به قوانین و مقررات و بخشنامه های ابلاغی بالاخص بند 12 مصوبه شواری تامین مسکن استان البرز ابلاغی به شماره. مورخ؛ و بند 6 صورتجلسه مورخ. به شماره ابلاغی .. مورخ .. و بند 10 صورتجلسه مورخ 97/7/8 و حسب اختیارات حاصله و وظایف محوله قانونی نهایتا منجر به حذف عضویت جنابعالی از طرح مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد شده است.

لهذا بدینوسیله به شما ابلاغ و اعلام می شود ظرف 10 روز از تاریخ ابلاغ راسا و یا توسط نمایندگان قانونی و قراردادی خود با مراجعه به بخش مسکن مهر جهت معین تکلیف و تسویه حساب و انجام امور مربوطه اقدامات لازم را به عمل آورید.

در غیر اینصورت و عدم مراجعه در مهلت مقرر به منزله تقبل و پذیرش هرگونه اتخاذ تصمیم و اقدام از سوی این شرکت می باشد و مسئولیتی متوجه این شرکت نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 721

به "شروع حذف متقاضیان مسکن مهر هشتگرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع حذف متقاضیان مسکن مهر هشتگرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید