اجماع نظر بر سر تخلف در افزایش حقوق کارمندان

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که در مورد تخلف در افزایش حقوق کارمندان اجماع نظر وجود دارد.

اجماع نظر بر سر تخلف در افزایش حقوق کارمندان

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری جلساتی درباره بررسی عملکرد دولت در موضوع افزایش حقوق کارمندان در سال جاری اظهار کرد: قرار شد دولت برخی موارد را بررسی کند و هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی هم جمع بندی لازم را انجام دهد تا نتیجه اعلام شود که فکر می کنم اعلام نتیجه زیاد به طول نینجامد.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: آنچه در مورد افزایش حقوق ها در مجلس شورای اسلامی مصوب شد پیشنهاد من بود که قطعاً در اجرای آن تخلف شده، ولی دولت به مواردی استناد می کرد که اصلاً در مجلس شورای اسلامی مطرح نشد و در واقع مصوبه را تفسیر می کردند، اما این اجماع وجود دارد که نسبت به پیشنهاد مصوب مجلس تخلف اجرا شده وقتی قرار است 400 هزار تومان افزایش حقوق اعمال شود و حقوق یک نفر چهار میلیون تومان افزایش می یابد معلوم است که تخلف اجرا شده است.

وی در پاسخ به سوالی درباره نظر کمیسیون برنامه و بودجه یادآور شد: نظر کمیسیون برنامه مهم نیست، زیرا نظر هیچ کمیسیونی قانون نیست، مهم این است که 152 نماینده امضاء کردند که کار دولت تخلف است. دیوان محاسبات، مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نیز نظر ما را دارند و جمع بندی آقای قاضی زاده نماینده هیات رئیسه که در جلسه حضور داشت نیز همین بود.

حاجی بابایی در پایان گفت: این تخلف چیز مشخصی است مگر این که تفسیرهای دیگری شده باشد که ما آن را قبول نداریم. من از رئیس مجلس شورای اسلامی هم تشکر می کنم که خوب از موضوع پشتیبانی کردند و نظر ایشان هم همان نظر ما بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 218

به "اجماع نظر بر سر تخلف در افزایش حقوق کارمندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجماع نظر بر سر تخلف در افزایش حقوق کارمندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید