افزایش 45 درصدی میانگین حقوق بازنشستگان کشوری

به گزارش تور کیش، اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری با هم گروه های شاغل خودشان اظهار کرد: این اقدام پس از پیگیری های متعدد و با همراهی و همکاری سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزارت رفاه عملیاتی شد.

افزایش 45 درصدی میانگین حقوق بازنشستگان کشوری

به گزارش تسنیم، وی شرح داد: همسان سازی حقوق بازنشستگان با هم گروه هایشان پس از 14 تا 15 سال از مهر ماه عملیاتی خواهد شد.

افتخاری ادامه داد: نخستین مرحله از همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری در فروردین ماه انجام شد و طرح کامل همسان سازی که برابر با 90 درصد حقوق کارکنان شاغل است، در مهر ماه انجام می شود که مقدمات آن اجرا شده و در همین هفته همه احکام صادر شده و از طریق وب سایت صندوق بازنشستگی کشوری احکام قابل رویت خواهد بود.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حال حاضر ما به یک مدل برای همسان سازی حقوق بازنشستگان رسیدیم که این مدل پایدار است و هرچه در سال های آینده حقوق شاغلین افزایش پیدا کند به همان میزان حقوق بازنشستگان افزایش پیدا خواهد کرد.

وی افزود: در همین ارتباط بازنشستگان می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی، احکام جدید خود را در ارتباط با افزایش حقوق شان رویت کنند همچنین حقوق بازنشستگان به طور میانگین 45 درصد افزایش یافته است.

منبع: فرارو
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1212

به "افزایش 45 درصدی میانگین حقوق بازنشستگان کشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 45 درصدی میانگین حقوق بازنشستگان کشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید