امروز، انتها مهلت ثبت نام کنکور دکتری؛ تا به امروز 132 هزار نفر ثبت نام کردند

به گزارش تور کیش، تهران (پانا) - مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری 1401 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی امروز آدینه 12 آذر خاتمه می یابد و تا امروز 132 هزار و 440 نفر در آزمون دکتری 1401 ثبت نام کردند.

امروز، انتها مهلت ثبت نام کنکور دکتری؛ تا به امروز 132 هزار نفر ثبت نام کردند

مهلت متقاضیان ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال 1401 برای پذیرش در دوره های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیغام نور، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی که از روز دوشنبه مورخ اول آذر ماه شروع شده بود، پس از تمدید مجدد، ساعت 24 امروز آدینه 12 آذر خاتمه می یابد.

داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال 1401 و بعلاوه کسانی که تا به امروز در آزمون ثبت نام کردند می توانند در این مهلت تمدید شده نسبت به ثبت نام خود اقدام و اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

به متقاضیان توصیه می گردد که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش نویس با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند. بعلاوه ضروری است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند.

متقاضیان پس از تکمیل تقاضانامه، دریافت شماره پرونده شش رقمی و کدپیگیری 16 رقمی یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و نزد خود نگهداری نمایند. در انتخاب کدرشته امتحانی و بعلاوه شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت نمایند؛ پس از دریافت کد پیگیری 16 رقمی در این خصوص، به درخواست های متقاضیان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز(Ph.D) سال 1401 در روز آدینه مورخ شش اسفند برگزار خواهد شد. متقاضیان ضروری است از روز سوم تا روز پنجم اسفند ماه با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند. هر متقاضی براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون می تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1879

به "امروز، انتها مهلت ثبت نام کنکور دکتری؛ تا به امروز 132 هزار نفر ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز، انتها مهلت ثبت نام کنکور دکتری؛ تا به امروز 132 هزار نفر ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید