برنامه بلندمدتی برای ذوب آهن دارم

به گزارش تور کیش، میودراگ رادولوویچ، عصر پنج شنبه در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش با تیم صنعت نفت آبادان گفت: همه بازی های ما با توجه به شرایطی که در جدول داریم سخت است و فردا نیز بازی مهمی در پیش داریم. 3 هفته از حضور من در ایران می گذرد و همچنان در حال شناخت تیم ها و بازیکنان دیگر هستم اما اعتقاد دارم که شرایط ما روز به روز بهتر می گردد.

برنامه بلندمدتی برای ذوب آهن دارم

وی با ابراز رضایت از عملکرد تیمش در 2 بازی قبل اضافه کرد: ذوب آهن رو به پیشرفت است و فردا نیز مثل همواره برای پیروزی به میدان می رویم. از شرایط تیمم رضایت دارم و خوشبختانه کاپیتان تیم نیز که به دلی مصدومیت در بازی قبلی غایب بود، اکنون به تیم برگشته و سایر اعضای تیم نیز آماده مسابقه اند.

سرمربی ذوب آهن با دعوت از طرفداران برای حضور در استادیوم بیان نمود: ما واقعاً به حمایت طرفداران احتیاج داریم و از آن ها می خواهم که به استادیوم بیایند و تیم شان را حمایت نمایند.

وی از بررسی تیم صنعت نفت گفت و ادامه داد: ما تیم حریف را به خوبی بررسی نموده ایم و شرایط این تیم آگاهی داریم. صنعت نفت آبادان 3 مهاجم خطرناک دارد و جدایی اسکوچیچ نمی تواند تاثیر زیادی در بازی این تیم داشته باشد چراکه این تیم با همان فرم و شمایل قبل بازی می نماید.

رادولوویچ پیرامون بازگشت ذوب آهن به شرایط ایده آل اضافه کرد: تغییراتی در لیست بازیکنان صورت گرفته و بازیکنان مهمی را از دست داده ایم. من زمانی به تیم آمدم که پنجره جابجایی بسته شده بود.اکنون ما فقط باید بازی به بازی پیش برویم، کوشش کنیم و صندلی خود را در تیم بهبود ببخشیم. درباره دیگر موضوعات بعداً صحبت می کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر برنامه اش برای ذوب آهن اضافه کرد: برای باشگاه برنامه بلندمدتی در نظر گرفته ام اما با توجه به اینکه شرایط خوبی نداریم و برای بقا می جنگیم فعلاً باید در هر بازی 3 امتیاز و یا دست کم یک امتیاز کسب کنیم و نتیجه بگیریم و در فصل های بعد ذوب آهن را به صندلی اصلی خود بازگردانیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 757

به "برنامه بلندمدتی برای ذوب آهن دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه بلندمدتی برای ذوب آهن دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید