راز هولناک 2 برادر فاش شد

به گزارش تور کیش، دو برادر که پس از قتل بی رحمانه مادرشان، جسد او را در کوه های خلج مشهد به آتش کشیده بودند، راز این جنایت هولناک را فاش کردند.

راز هولناک 2 برادر فاش شد

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه خراسان، بیست و یکم آبان گذشته، زنی با تسلیم شکوائیه ای به پلیس آگاهی خراسان رضوی از گم شدن ناگهانی مادر 51 ساله اش خبر داد و از پلیس کمک خواست. او به کارآگاهان اداره جنایی گفت: مادرم از روز گذشته (99.8.20) که به منزل برادرم رفته بود گم شده است و دیگر خبری از او نداریم!

با اعلام این گزارش، تحقیقات مقدماتی در این باره آغاز شد اما در بررسی های اولیه، سوسوی ضعیفی از وقوع جنایت نیز نمایان شد و به عنوان یکی از فرضیه های پلیسی مورد توجه قرار گرفت.

با مطرح شدن فرضیه جنایی، این موضوع به طور غیرمحسوس زیر ذره بین تحقیقات رفت و به این ترتیب پسر 25 ساله طاهره (زن گم شده) با صدور دستور قضایی، به پلیس آگاهی احضار شد اما ادعا کرد: مادرم ساعت 14 بیستم آبان به منزل من آمد ولی حدود ساعت 16 به قصد رفتن به منزل خواهرم از خانه ما خارج شد و دیگر من هم خبری از او ندارم!

در اثنای تحقیقات کارآگاهان، سخن از قولنامه منزل مسکونی زن 51 ساله به میان آمد که اکنون گم شده بود و کسی از آن قولنامه اطلاعی نداشت. همین موضوع احتمال وقوع جنایت با انگیزه مالی را قوت بخشید.

با صدور دستور قضایی، مظنونان این پرونده جنایی دستگیر شدند و در جریان تحقیقات، عروس جوان خانواده لب به اعتراف گشود. او گفت: شوهرم با همدستی برادرش طاهره را در منزل ما به قتل رساندند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی پس از کشف بقایای جسد زن میان سال گفت: ماجرای گم شدن قولنامه، کارآگاهان را به این نتیجه رساند که احتمالا جنایتی خانوادگی رخ داده است. به همین دلیل و با دستورات قضایی، اعضای خانواده زن گم شده، زیر ذره بین رصدهای اطلاعاتی و تحقیقات غیرمحسوس قرار گرفتند.

سردار سرتیپ دوم محمدکاظم تقوی افزود: پس از بازداشت فرزندان و عروس این زن، متهمان پس از چند ساعت داستان سرایی و تناقض گویی، قتل راز مادرشان را فاش کردند و در این میان دو پسر 25 و 19 ساله مقتول گفتند مادرمان را از روی پله ها به پایین پرت کردیم و سپس با کشیدن پلاستیک به سر نیمه جان او، راه تنفسش را بستیم و بعد هم جسدش را در کوه های خلج به آتش کشیدیم!.

وی با اشاره به اعترافات یکی از متهمان ادامه داد: یکی از متهمان مدعی است وقتی مادرم به منزل ما آمد، نپرداختن اقساط وام ازدواجم را به رخم کشید که دایی ام ضمانت مرا کرده بود. به همین دلیل من عصبانی شدم و زمانی که او به قصد رفتن از منزل روی پله ها ایستاده بود او را هل دادیم. او هنوز نبض داشت که پلاستیک را به سرش کشیدیم تا خفه شد. بعد خودرویی را به مبلغ 100 هزار تومان اجاره کردیم و جسد او را درون یک چمدان به کوه های خلج بردیم و با تینر آتش زدیم. روز بعد هم دوباره به محل رفتیم و جسد سوخته را چند کیلومتری بالاتر بردیم و دوباره آتش زدیم تا اثری باقی نماند.

در حالی که جست وجوهای شبانه در پنجشنبه گذشته برای یافتن بقایای جسد مقتول بی نتیجه ماند، صبح جمعه دوباره کارآگاهان اداره جنایی به جست وجو در ارتفاعات خلج ادامه دادند تا اینکه بالاخره حدود ساعت 15، بقایای جسد سوخته و لنگه کفش مقتول پیدا شد.

در ادامه تحقیقات، یکی از متهمان به برداشتن قولنامه منزل مادرش به منظور فروش آن اعتراف کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1401

به "راز هولناک 2 برادر فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز هولناک 2 برادر فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید