سعیدی: در انتخاب سرمربی تیم امید مداخله ای نداشتیم، اگر مسئله ای باشد با همت تاج رفع می گردد

به گزارش تور کیش، سرپرست دبیری کمیته ملی المپیک گفت: همچنان به حمایت خود از تیم امید تا رسیدن به آرزوی چندین دهه ای برای صعود به المپیک ادامه خواهیم داد.

سعیدی: در انتخاب سرمربی تیم امید مداخله ای نداشتیم، اگر مسئله ای باشد با همت تاج رفع می گردد

به گزارش تور کیش و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک،کیکاووس سعیدی، سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک ضمن بیان این مطلب ابراز داشت: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در چارچوب اختیارات هر دو مجموعه از تیم فوتبال امید حمایت نموده تا این تیم بتواند به آرزوی دیرینه جامعه ورزش، یعنی صعود به بازی های المپیک دست یابد.

وی توضیح داد:کمیته ملی المپیک با فدراسیون فوتبال در تعامل مثبت و سازنده قرار گرفته است، اما سیاست قطعی کمیته ملی المپیک عدم مداخله در فرایند انتخاب سرمربی،کادرفنی وسرپرستان است و با علم بر اینکه فدراسیون های ملی کشور متولی و مسئول کلیه امور رشته خود هستند، فقط و فقط به حمایت و پشتیبانی همه جانبه می پردازد. لذا در بحث انتخاب سرمربی تیم امید نه تنها مداخله ای نداشتیم بلکه اطلاع هم نداشتیم.

سعیدی اظهار داشت: طبق پیگیری ها و جلساتی که با مسئولین فدراسیون فوتبال داشتیم کاملاً واقفیم که آنها پیگیر امور تیم امید هستند و اگر مشکلاتی هم وجود دارد با همت تاج و همکارانشان بزودی برطرف خواهد شد. امیدواریم تیم فوتبال امید در شرایطی مناسب و با حمایت همه جانبه بتواند دیدارهای تدارکاتی و کسب سهمیه را پشت سربگذارد و با صعود خود به بازی های المپیک انتظار چندین ساله جامعه ورزش کشور ر ا برآورده سازد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 412

به "سعیدی: در انتخاب سرمربی تیم امید مداخله ای نداشتیم، اگر مسئله ای باشد با همت تاج رفع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدی: در انتخاب سرمربی تیم امید مداخله ای نداشتیم، اگر مسئله ای باشد با همت تاج رفع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید