شیخ دیاباته سه هفته دیگر از استقلال جدا می گردد؟

به گزارش تور کیش، خبرنگاران: شیخ دیاباته وقتی با استقلال قرارداد امضا کرد که در ایران خبری از کرونا نبود و قاعدتا باید لیگ تا تیرماه به انتها می رسید اما حالا شرایط به کلی تغییر نموده چرا که احتمالا لیگ برتر تا انتها مردادماه ادامه دارد و مهاجم اهل اقتصادی استقلال می تواند در میانه راه تیم را رها کند.

شیخ دیاباته سه هفته دیگر از استقلال جدا می گردد؟

طرفداری در این مورد نوشت: اما در این بین فیفا برای اینکه کرونا شرایط خاصی را به فوتبال حاکم نموده و زمان انتها فصل فوتبالی بسیاری از کشورها را تغییر داده، قوانینی وضع نموده که قرارداد یک بازیکن با انتها فصل فوتبالی به انتها برسد نه طبق توافق قبلی اما به نظر نمی رسد این موضوع در خصوص شیخ دیاباته صدق کند. چیزی که این وسط مربیان استقلال را نگران نموده این است که قرارداد دیاباته با استقلال ماه به ماه بوده و او به ازای هر ماه دستمزد خود را دریافت می نماید و به همین علت احتمالا در انتها ماه ژوئن می تواند این تیم را ترک کند چرا که در قرارداد او دستمزدی برای ماه های بعد نوشته نشده است.

به نظر می رسد استقلال هرچه زودتر باید با شیخ دیاباته یک توافق نو و تفاهم تازه داشته باشد و این بازیکن را تا انتها فصل فوتبالی حفظ کند اما مشکل اینجاست که استقلال بارها بند 60 روز تعویق را رد نموده و تا به حال چند مرحله شیخ دیاباته می توانسته یک طرفه قراردادش را با استقلال فسخ کند. معلوم نیست در این مدت آیا متممی بابت جبران این تعویق ها به قرارداد اضافه شده یا نه اما هر چه هست کادر فنی استقلال اطمینان ندارد از 9 تیر به بعد می تواند روی شیخ دیاباته حساب باز کند یا نه؟

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1699

به "شیخ دیاباته سه هفته دیگر از استقلال جدا می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ دیاباته سه هفته دیگر از استقلال جدا می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید