(عکس) مرد افغان تا صبح کنار قبر پسرش خوابید

به گزارش تور کیش، پدر افغان که پسرش را در اثر انفجار یک مین مغناطیسی در شمال افغانستان از دست داده بود، پس از دفن فرزندش بازهم نتوانست دوری اش را تحمل کند، این پدر، شب را تا دم صبح کنار قبر پسرش خوابید تا دلش آرام بگیرد.

(عکس) مرد افغان تا صبح کنار قبر پسرش خوابید

به گزارش خبرنگاران، دکتر فاروق نجرابی مردی است که کنار قبر پسرش خوابید و شب را به صبح رساند. او از نامزدان پیشین ریاست جمهوری افغانستان نیز بود. پسر نجرابی، دکتر میوند نجرابی، نام داشت و استاد دانشگاه البیرونی در این کشور بود که روز شنبه، 8 خرداد، اتوبوس حامل او و همکارانش در اثر انفجار مین مغناطیسی منفجر شد که در این حادثه نجرابی و دو همکارش کشته شدند و پانزده تن دیگر نیز مجروح شدند.

مرگ این سه استاد دانشگاه و زخمی شدن همکارانشان واکنش های تند مقام های حکومتی افغانستان، سیاسیون و شهروندان این کشور را در پی داشت.

از این حادثه خونین و مرگ سه نفر از اساتید دانشگاه البیرونی دو روز نگذشته بود که تصویری تازه در صفحات اجتماعی در این کشور دست به دست شد که نشان می دهد فردی در کنار قبری بر تختی خوابیده است.

مرد خوابیده کنار قبر، فاروق نجرابی است؛ پدر میوند نجرابی، استاد دانشگاه البیرونی و جوانی که در حادثه چند روز پیش استان پروان جان داد.

خوابیدن فاروق نجرابی، در کنار قبر پسرش میوند نجرابی، در صفحات اجتماعی انتشار گسترده ای یافت و با واکنش های زیادی از سوی کاربران افغان روبرو شد.

منبع: فرارو
انتشار: 16 تیر 1400 بروزرسانی: 16 تیر 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1654

به "(عکس) مرد افغان تا صبح کنار قبر پسرش خوابید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) مرد افغان تا صبح کنار قبر پسرش خوابید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید