قیمت مسکن تهران امروز 2 دی 99

به گزارش تور کیش، به گزارش خبرنگاران، شرایط بازار مسکن در پایتخت با قیمت های پیشنهادی نزدیک به میانگین قیمتی اعلام شده برای شهر تهران مورد آنالیز نهاده شد.

قیمت مسکن تهران امروز 2 دی 99

تحقیقات میدانی از شرایط فایل های عرضه شده با نرخ های نزدیک به میانگین قیمتی اعلام شده برای شهر تهران نشان می دهد در بعضی از محلات مناطق شرقی و مرکزی آپارتمان های مسکونی با قیمت های پیشنهادی نزدیک به میانگین کل مناطق تهران، از سوی بعضی مالکان ارائه شده است.

بر اساس آخرین گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن برای آبان ماه، قیمت هر مترمربع واحد مسکونی معامله شده در مناطق بیست ودوگانه برای این ماه، 27 میلیون و 190 هزار تومان بود.

با این حال آنالیز قیمت های پیشنهادی فایل های عرضه شده با نرخ های نزدیک به میانگین قیمتی پایتخت، حاکی از آن است که این آپارتمان ها بیشتر در محلات مناطق مرکزی یافت می گردد. جست وجو و آنالیز بعضی از فایل های عرضه شده نشان می دهد بیشتر واحدهای مسکونی با نرخ های متعارف در مناطق مرکزی در محدوده 18 تا 21 میلیون تومان از سوی بعضی مالکان پیشنهاد شده است.

همچنین آنالیز بعضی فایل های پیشنهاد شده به بنگاه های معاملات ملکی در مناطق شرقی از ارائه قیمت هایی در محدوده های 17 تا 27 میلیون تومان حکایت دارد که کمتر از میانگین قیمتی در پایتخت (27 میلیون و 190 هزار تومان) است.

پس از مناطق مرکزی و شرقی که بیشترین نرخ های پیشنهادی نزدیک به میانگین قیمتی پایتخت را دارند، در مناطق غربی نیز؛ هرچند قیمت های پیشنهادی کمتری در این محدوده قیمتی دیده می گردد، اما آپارتمان های نزدیک به میانگین قیمتی تهران در بعضی فایل های عرضه شده در این مناطق بیشتر در محدوده نرخ های 26 تا 32 میلیون تومان است.

منبع: دنیای اقتصاد

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1373

به "قیمت مسکن تهران امروز 2 دی 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن تهران امروز 2 دی 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید