انتقاد امانی از نصب بی رویه آنتن اپراتورها در مرکز ، بدون مجوز کمیسیون مربوطه آنتن ها را نصب می نمایند

به گزارش تور کیش، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از نصب بی رویه آنتن اپراتورها در مرکز انتقاد کرد.

انتقاد امانی از نصب بی رویه آنتن اپراتورها در مرکز ، بدون مجوز کمیسیون مربوطه آنتن ها را نصب می نمایند

به گزارش خبرنگاران، ناصر امانی در یکصد و پنجاه و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تداوم نقض نظام نامه محلات، اظهار کرد: اگر قصد ما توسعه مشارکت محلی است این نوع برخوردها به کاهش مشارکت محله ای منجر خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورا با بیان اینکه دستور داده شده افرادی از فردا سر کار خود حاضر نشوند، یادآور شد: مدیر محله باید به وسیله هیئت امنا انتخاب شوند و برای برکناری آن نیز شرایط عزل لحاظ شده است؛ اگر فرض کنیم در 354 محله به دو نفر گفته باشیم که دیگر سر کار نروند 700 نفر را ناامید نموده ایم.

او با اشاره به نصب آنتن اپراتورها به وفور در سطح شهر، اعلام کرد: شرکت ارتباطات شهر در دوره های قبل شکل گرفت و در این دوره بر این بخش سایه افکنده و یکی از شرکت ها که از روال خود خارج شده، شرکت ارتباطات شهر است.

امانی با بیان اینکه بدون مجوز کمیسیون مربوطه این شرکت، آنتن در سطح شهر نصب می گردد، گفت: کسی باید این سایه را از روی سازمان فاوا و بخش هوشمندسازی شهر بردارد که بتواند کار خود را انجام دهد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1402 بروزرسانی: 19 خرداد 1402 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 2215

به "انتقاد امانی از نصب بی رویه آنتن اپراتورها در مرکز ، بدون مجوز کمیسیون مربوطه آنتن ها را نصب می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد امانی از نصب بی رویه آنتن اپراتورها در مرکز ، بدون مجوز کمیسیون مربوطه آنتن ها را نصب می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید