دانشگاه آزاد و فدراسیون کشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش تور کیش، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران در راستای ارتقای سطح سلامت ، تندرستی جامعه و همکاری و مشارکت دستگاه ها و دست اندرکاران ورزش و تربیت بدنی کشور به امضای طهرانچی و علیرضا دبیر رسید.

دانشگاه آزاد و فدراسیون کشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی تور کیش به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران در جلسه شورای عالی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی که در سازمان مرکزی برگزار گردید، تفاهم نامه همکاری در راستای ارتقای سطح سلامت و تندرستی جامعه و همکاری و مشارکت دستگاه ها و دست اندرکاران ورزش و تربیت بدنی کشور امضا کردند.

این تفاهم نامه به منظور توسعه کمی و کیفی فعالیت های آموزشی و پژوهشی، برگزاری جشنواره ها، المپیادها و مسابقات ورزشی مرتبط با کشتی در بین دانشجویان، ایجاد شادابی و غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان به وسیله توسعه رشته کشتی، ارتقای سطح آمادگی جسمانی و روانی و اجتماعی دانشجویان به وسیله شرکت در فعالیت های رشته کشتی در دانشگاه ها، شناسایی دانشجویان مستعد در رشته کشتی و بهره گیری از آنها در تیم های ملی کشور و... به امضا رسیده است.

استعدادیابی در مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی و تداوم آن در ورزش دانشگاهی با راه اندازی مدارس کشتی، راه اندازی رشته تحصیلی کشتی در مقطع کارشناسی در بعضی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، همکاری در برگزاری دوره های آموزشی مربیگری و داوری، همکاری در برگزاری سمینارهای علمی و پژوهشی در زمینه توسعه رشته کشتی و... از جمله موارد مورد تأکید در این تفاهم نامه است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 652

به "دانشگاه آزاد و فدراسیون کشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه آزاد و فدراسیون کشتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید