شکار بازیکن سابق پرسپولیس توسط خفاش شب؟

به گزارش تور کیش، اسماعیل هلالی از شبی گفت که با خفاش شب رو به رو شده بود.

شکار بازیکن سابق پرسپولیس توسط خفاش شب؟

به گزارش خبرنگاران، روزنامه جام جم نوشت: اسم اسماعیل هلالی با باشگاه پرسپولیس و تیم ملی گره خورده و نام او همواره در صفحات ورزشی به چشم می خورد اما یک خاطره تلخ در دهه 70 باعث شد در ویژه نامه این هفته تپش سراغ او برویم. ماجرایی که با گذشت نزدیک به سه دهه هنوز در خاطرش مانده و آن را مو به مو تعریف می نماید. پای صحبت های او نشستیم و از شبی گفت که با خفاش شب رو به رو شده بود.

آقا اسماعیل شما، فوتبال، خفاش شب؟

دهه 70 بود که من هم در دام یک زورگیر گرفتار شدم که بعد فهمیدم خفاش شب بوده. خاطره آن شب به طور کامل در ذهنم ثبت شده است.

چطور در دام او گرفتار شدید؟

دهه 70 خانه ای در دهکده المپیک خریدم. خانه خواهرم هم غرب تهران بود. یک شب خانه آنها مهمان بودم. بعد از شام تصمیم گرفتم به خانه برگردم، خواهرم اصرار کرد دیروقت است و بمان اما تصمیم گرفتم به خانه خودم بروم. ماشین نداشتم و چندمتری را پیاده رفتم تا به خیابانی رسیدم و منتظر تاکسی ماندم. بعد از چند دقیقه یک پیکان با دو سرنشین مرد جلویم نگه داشت. آن موقع غرب تهران هنوز خانه سازی به این شکل نشده بود و اغلب زمین خالی بود. مقصدم را گفتم و سوار شدم. وقتی داخل ماشین نشستم، فهمیدم این ماشین داستان دارد و در دام گرفتار شده ام.

از کجا فهمیدی؟

قدیم بچه محلی داشتیم که شر بود. سوار ماشینش شدن با خود آدم بود و پیاده شدن با او. دستگیره های در ماشین را از داخل باز نموده بود و وقتی سوار می شدی دیگر نمی توانستی پیاده شوی مگر این که خودش در را از بیرون باز می کرد. این ماشین هم همین مشکل را داشت و دستگیره اش از داخل جدا شده بود.

واکنش تو چه بود؟

اگر می فهمیدند ترسیده ام احتمال هر واکنشی از سوی آنها بود. به همین خاطر سعی کردم خیلی عادی رفتار کنم. راننده مدام از آیینه به من نگاه می کرد و رفتارم را زیر نظر داشت. آن شب پیراهن پرسپولیس تنم بود و ساک ورزشی همراه داشتم. راننده سکوتش را شکست و پرسید فوتبال بازی می کنی؟ منم سریع جواب دادم بله. بازیکن پرسپولیس هستم. بعد پرسید چی همراه داری؟ اول جواب ندادم. دوباره پرسید که این بار گفتم چند هزار تومان بیشتر در جیبم نیست. پول ها را درآوردم و نشان دادم. همدستش گفت: چی تو ساک داری؟ من آن روز تمرین بودم و لباس هایم را هنوز نشسته بودم. در ساک را باز کردم و لباس تمرین را بیرون آوردم که بویش در ماشین پیچید و سریع گفت: ببند در ساک رو! وقتی دیدند چیزی همراه ندارم، کنار خیابان توقف کردند و یکی از دزدان در را باز کرد و پیاده شدم.

رفتی پیش پلیس؟

نه. خیلی ترسیده بودم. از محلی که پیاده ام کردند تا خانه ام حدود سه کیلومتر فاصله بود. از آنجا یک نفس تا خانه دویدم.

از کجا فهمیدی یکی از سارقان خفاش شب است؟

چهره آنها را کامل به خاطر دارم. حدود یک ماه از این ماجرا گذشته بود که همه جا خبر دادند خفاش شب را گرفته اند. وقتی عکس او را دیدم درجا خشکم زد. او یکی از همان دزدانی بود که در دامشان گرفتار شده بودم. فکر کنم ... به تصور این که من پول زیادی همراهم هست، سوارم نموده بودند. خوب بود آن شب پول زیادی همراه نداشتم. آن موقع این پرونده جنجالی شده بود و همه درباره اش حرف می زدند اما من هیچ وقت این خاطره را بازگو نکردم. چند وقت بعد هم شنیدم اعدام شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آبان 1399 بروزرسانی: 7 آبان 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1181

به "شکار بازیکن سابق پرسپولیس توسط خفاش شب؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکار بازیکن سابق پرسپولیس توسط خفاش شب؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید