معاون رئیس جمهور: 50 میلیارد تومان تسهیلات جهت ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار اختصاص می یابد

به گزارش تور کیش، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه 50 میلیارد تومان تسهیلات برای زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده، گفت: مقرر شده این تسهیلات به افراد واجد شرایط برای انجام کارآفرینی در زمینه های مختلف صنعتی و کشاورزی به وسیله بانک ها در اختیار زنان سرپرست خانوار قرار گیرد.

معاون رئیس جمهور: 50 میلیارد تومان تسهیلات جهت ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار اختصاص می یابد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران انسیه خزعلی امشب در جلسه شورای اداری با حضور رئیس جمهور با بیان اینکه زنان گیلان زنان مقاومی هستند که در زمینه های مختلف برای پیشرفت کشور کوشش کردند، اظهار کرد: از 80 تعاونی که در گیلان وجود دارد نیمی از آنان به وسیله بانوان اداره می گردد و نرخ مشارکت مالی بانوان گیلان 6 درصد بیشتر از سراسر استان های کشور است.

وی با بیان اینکه گیلان سالمند ترین استان کشور است، گفت: گیلان دارای کمترین نرخ باروری است و این در صورتی است که بیشترین تعداد بانوان در استان هستند که متاسفانه نرخ طلاق نیز در گیلان بالا است.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه بحث مجوز ها و سود های بانکی، بیمه، وثیقه و ... از جمله مشکلاتی است که بانوان کارآفرین با آن روبرو هستند، توضیح داد: از اعتباراتی که برای زنان در نظر گرفته شده برای مشاوره حین و بعد از ازدواج و اجاره بازارچه های کارآفرینی بانوان در 9 شهرستان پیش بینی شده تا محصولات را برای فروش به نمایش بگذارند.

خزعلی با بیان اینکه 50 میلیارد تومان تسهیلات برای زنان سرپرست خانوار در نظر گرفته شده، گفت: مقرر شده این تسهیلات به افراد واجد شرایط برای انجام کارآفرینی در زمینه های مختلف صنعتی و کشاورزی به وسیله بانک ها در اختیار زنان سرپرست خانوار قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اسفند 1400 بروزرسانی: 17 اسفند 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1942

به "معاون رئیس جمهور: 50 میلیارد تومان تسهیلات جهت ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار اختصاص می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون رئیس جمهور: 50 میلیارد تومان تسهیلات جهت ایجاد اشتغال برای زنان سرپرست خانوار اختصاص می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید