پروژه های کشاورزی مازندران نیازمند تامین اعتبارات ویژه

به گزارش تور کیش، خبرنگاران/مازندران رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: پروژه های متعددی در بخش کشاورزی مازندران داریم که بهره برداری از آن نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه است.

پروژه های کشاورزی مازندران نیازمند تامین اعتبارات ویژه

عزیزالله شهیدی فر در جلسه مشترک معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مازندران با بیان اینکه جهاد کشاورزی میراث دار یکسری از مسائل چندین ساله بوده که همچنان گریبانگیر این سازمان در سال های اخیر شده است، گفت: در چند سال گذشته 500 نفر از همکاران به افتخار بازنشستگی نایل آمدند که فشار کاری زیادی به سایر همکاران وارد شده است و این امر در شرایط کرونایی برای بعضی از همکاران مضاعف بوده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اینکه پروژه های متعددی در بخش کشاورزی مازندران داریم که بهره برداری از آن نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه است، ادامه داد: برای اجرای بعضی از فعالیت ها مانند مبارزه با مگس میوه و پلاک گذاری ماشین های کشاورزی هیچ حق الزحمه ای برای همکاران در نظر گرفته نمی گردد ضمن اینکه اعتبار مشخصی هم برای اجرای آن ابلاغ نشده است اما با این حال همکاران جهاد کشاورزی در حال اجرا این فعالیت ها هستند.

طالبی معاون بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ادامه گفت: سال گذشته 7.6 میلیارد تومان تخصیص اعتبار برای حقوق، مانده مرخصی و پاداش بازنشستگان به طور کامل پرداخت شد.

وی با بیان اینکه جهاد کشاورزی یک دستگاه میدانی و عملیاتی است که فعالیت های زیادی را انجام می دهد و همه باید دست به دست هم دهیم تا مسائل را برطرف کنیم، اضافه نمود: در سال های اخیر فصل کشاورزی از لحاظ بودجه ای و اعتباری رشد خوبی در زیرساخت ها داشته است.

طالبی اظهار کرد: از محل فروش اموال مازاد می توان بخش عمده ای از کسورات اعتباری و هزینه ای را پرداخت کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1749

به "پروژه های کشاورزی مازندران نیازمند تامین اعتبارات ویژه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه های کشاورزی مازندران نیازمند تامین اعتبارات ویژه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید