توزیع نامحدود مرغ منجمد 13500 تومانی شروع شد

به گزارش تور کیش، خبرنگاران: مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: توزیع مرغ منجمد تنظیم بازاری به قیمت 13 هزار و 500 تومان در تمام استان های کشور بدون محدودیت شروع شد.

توزیع نامحدود مرغ منجمد 13500 تومانی شروع شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، محمد جعفری مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام در گفت و گو با خبرنگار مالی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: بعد از مصوبه کارگروه تنظیم بازار، عملیات توزیع مرغ منجمد به قیمت 12 هزار و 900 تومان برای توزیع کنندگان و 13 هزار و 500 تومان برای مصرف کننده شروع شد و این محصول در اختیار تمام استانهای کشور نهاده شد.

وی اضافه کرد: هیچ محدودیتی برای عرضه مرغ منجمد تنظیم بازاری در استانهای مختلف کشور وجود ندارد و این محصول به اندازه کافی و بدون محدودیت تا زمانی که تقاضا وجود داشته باشد توزیع خواهد شد.

مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام در واکنش به گرانی مرغ و اقدامات اجرا شده برای کاهش قیمت این محصول گفت: به طور قطع توزیع مرغ تنظیم بازاری منجر به ایجاد تعادل در بازار خواهد شد.

وی توضیح داد: عرضه و تقاضا شرایط قیمت ها را مشخص می نماید و با توجه به ذخیره مناسب مرغ شرکت پشتیبانی امور دام می توان از اقدام اجرا شده برای تنظیم بازار، نتیجه لازم را به دست آورد.

جعفری همچنین در ارتباط با نرخ مصوب مرغ گرم گفت: قیمت 15 هزار تومانی مرغ بر اساس نظر کارشناسی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حمایت مصرف کنندگان و مصرف کنندگان مشخص شده و قبل از اعلام این قیمت آنالیز کارشناسانه اجرا شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1054

به "توزیع نامحدود مرغ منجمد 13500 تومانی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع نامحدود مرغ منجمد 13500 تومانی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید