جزئیات جدید فروش فوق العاده خودرو ، دستور مهم وزیر صمت ، متقاضیان برای ثبت نام عجله نکنند

به گزارش تور کیش، دستور سرپرست وزارت صنعت برای حذف شرط پیش پرداخت 50 درصدی مبلغ خودرو پیش از انجام قرعه کشی، تغییراتی را در زمان آغاز فروش فوق العاده خودروسازان ایجاد کرد.

جزئیات جدید فروش فوق العاده خودرو ، دستور مهم وزیر صمت ، متقاضیان برای ثبت نام عجله نکنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، قرار بود فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو از ساعت 8 صبح امروز آغاز گردد که طبق جدیدترین تصمیم مدیران این گروه خودروسازی، این فروش با تأخیر چند ساعته انجام خواهد شد.

ایران خودرو در این مورد اعلام نمود: بر اساس دستور سرپرست محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش ثبت نام در طرح فروش فوق العاده محصولات شرکت ایران خودرو (بدون واریز وجه) تا تاریخ 14 خرداد ماه 99 ادامه خواهد داشت.

همچنین با توجه ضرورت اعمال تغییرات در سامانه فروش اینترنتی، فرایند انتخاب نوع خودرو جهت شرکت در قرعه کشی (بدون واریز وجه) با کمی تاخیر از امروز 7 خرداد ماه 99 تا خاتمه مدت ثبت نام(خاتمه روز 14 خرداد) در سایت اینترنتی گروه صنعتی ایران خودرو امکان پذیر خواهد بود.

به جهت آن که زمان پیش ثبت نام و انتخاب خودرو، هیچ تاثیری در فرایند قرعه کشی ندارد، مجدداً به متقاضیان محترم توصیه می گردد پیش ثبت نام اینترنتی و فرایند انتخاب خودرو برای قرعه کشی را زمان بندی نموده و از هر گونه عجله و شتاب در این خصوص خودداری نمایند.

تاکید می گردد برای شرکت در طرح فروش فوق العاده و حضور در قرعه کشی مربوطه، احتیاج به پرداخت هیچ گونه وجهی نیست.

همچنین گروه خودروسازی سایپا، زمان آغاز فروش فوق العاده محصولات خود را ساعت 11 امروز اعلام نموده است. در اطلاعیه سایپا آمده است: بر اساس دستور سرپرست محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش ثبت نام طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا (بدون واریز وجه) تا تاریخ 14 خرداد ماه 99 ادامه خواهد داشت.

فرایند انتخاب نوع خودرو جهت شرکت در قرعه کشی (بدون واریز وجه) از ساعت 11 صبح امروز 7 خرداد ماه 99 تا خاتمه مدت پیش ثبت نام در سایت اینترنتی گروه خودروسازی سایپا امکانپذیر خواهد بود.

به دلیل آن که زمان پیش ثبت نام و انتخاب خودرو و یا تقدم و تاخر آن، هیچ تاثیری در فرایند قرعه کشی ندارد، مجدداً به متقاضیان محترم توصیه می گردد پیش ثبت نام اینترنتی و فرایند انتخاب خودرو برای قرعه کشی را زمان بندی نموده و از هر گونه عجله و شتاب در این خصوص خودداری نمایند.

تاکید می گردد برای شرکت در طرح فروش فوق العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا و حضور در قرعه کشی مربوطه تحت هر عنوانی احتیاج به پرداخت هیچ گونه وجهی نیست.

طبق اعلام وزارت صنعت قرار بود متقاضیان خرید خودرو در زمان انتخاب خودرو و پیش از قرعه کشی، نیمی از مبلغ خودرو را به یک حساب جاری واریز نمایند که در دقایق خاتمهی شب گذشته حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت دستور حذف این شرط را از فروش اینترنتی خودروسازان صادر کرد. این مسئله تغییراتی را در طراحی سایت فروش خودروسازان ایجاد نموده است.

مدرس خیابانی پیشتر شرط حذف ارائه چک صیادی از سوی متقاضیان به خودروسازان را در زمان ثبت نام برای خرید خودرو صادر نموده بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 993

به "جزئیات جدید فروش فوق العاده خودرو ، دستور مهم وزیر صمت ، متقاضیان برای ثبت نام عجله نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات جدید فروش فوق العاده خودرو ، دستور مهم وزیر صمت ، متقاضیان برای ثبت نام عجله نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید