قطعی شدن ثبت نام 3551 نفر در انتخابات شوراهای شهر، بیش از 26 درصد ثبت نام ها الکترونیکی انجام شد خبرنگاران

به گزارش تور کیش، سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: تا ساعت 18 امروز پنج شنبه 21 اسفند 99، ثبت نام 3551 نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر، نهایی شد.

قطعی شدن ثبت نام 3551 نفر در انتخابات شوراهای شهر، بیش از 26 درصد ثبت نام ها الکترونیکی انجام شد خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور، گزارش تجمیعی ثبت نام انتخابات شوراها از شروع ثبت نام تا ساعت 18 امروز را گفت.

موسوی گفت: تا ساعت 18 امروز پنج شنبه بیست و یک اسفند ماه، ثبت نام 3551 نفر از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر، نهایی شد.

دبیر ستاد انتخابات کشور با اعلام این خبر اضافه نمود: بیش از 26 درصد افرادی که تا ساعت 18 دومین روز از مهلت قانونی، ثبت نام کردند، از روش های الکترونیک شامل استفاده از تلفن همراه و رایانه شخصی برای ثبت نام استفاده کردند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور ادامه داد: بیش از 17 درصد داوطلبان روز نخست ثبت نام انتخابات شوراها، با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، ثبت نام کردند.

موسوی کمتر از 57 درصدثبت نام ها تا خاتمه روز دوم مهلت قانونی ثبت نام را افرادی برشمرد که به فرمانداری ها مراجعه کردند.

دبیر ستاد انتخابات کشور در خاتمه، امکان ثبت نام در تمام ساعات شبانه روز را از مزایای ثبت نام الکترونیک برشمرد و با یادآوری شیوع کرونا و اهمیت و ضرورت فاصله گذاری اجتماعی، از همه افرادی که تمایل دارند در انتخابات شوراهای شهر ثبت نام نمایند، دعوت کرد با استفاده از موبایل های هوشمند و یا رایانه شخصی و با سهولت کامل و بدون هرگونه هزینه، ثبت نام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 فروردین 1400 بروزرسانی: 15 فروردین 1400 گردآورنده: toure-kish.ir شناسه مطلب: 1497

به "قطعی شدن ثبت نام 3551 نفر در انتخابات شوراهای شهر، بیش از 26 درصد ثبت نام ها الکترونیکی انجام شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطعی شدن ثبت نام 3551 نفر در انتخابات شوراهای شهر، بیش از 26 درصد ثبت نام ها الکترونیکی انجام شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید