اخبار سیاسی

رونمایی از آثار هنرمندان در برنامه هنری شهری برای اتحاد ایران و ایتالیا

مراسم رونمایی از اثر دو هنرمند ایرانی و ایتالیایی در سفارت ایتالیا در تهران برگزار گردید.

22 آذر 1398

ایتالیا برنامه ای برای کنار گذاشتن یورو ندارد

گیوانی تریا وزیر جدید اقتصاد ایتالیا در اولین مصاحبه خود گفت: قصد کنار گذاشتن یورو را نداریم و برنامه دولت تمرکز بر روی کاهش سطح بدهی است تا رشد مالی خود را به واسطه سرمایه گذاری و اطلاحات ساختاری به جای کاهش هزینه کرد رونق دهیم.

21 آذر 1398

دیدار نخست وزیر عراق با وزیر دفاع آمریکا

نخست وزیر عراق امروز چهارشنبه با وزیر دفاع آمریکا در بغداد دیدار و درباره مهمترین پرونده های منطقه به ویژه سوریه و مساله تروریسم مصاحبه کرد.

18 آذر 1398

اوپک تاکتیک جدیدی رو می کند؟

با درخواست های روزافزون از اوپک برای کاهش بیش تر تولید نفت خام، این گروه وعده داده که در نشست رسمی آینده خود، هرگونه اقدام لازم از جمله کاهش عرضه پیشگیرانه را بررسی خواهد کرد.

10 آذر 1398

ملک سلمان و عمران خان درباره مسائل منطقه مصاحبه کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرق الاوسط، عمران خان، نخست وزیر پاکستان در جریان سفر رسمی خود به عربستان سعودی با ملک سلمان، پادشاه این کشور دیدار و گفتگو کرد.

8 آذر 1398

عطایی: گشت های ویژه پیشگیری از جرم به جهت تردد زوار اعزام شدند

جانشین پلیس پیشگیری ناجا گفت: گشت های ویژه پیشگیری از جرم و تیم های ویژه کنترل محور های مواصلاتی و جهت تردد زائران به استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان اعزام شده اند.

4 آذر 1398

موافقت مجلس با اصلاح قانون مبارزه با پولشویی

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با الحاق یک تبصره به ماده 6 قانون مبارزه با پولشویی موافقت کردند.

3 آذر 1398

موضع گیری بحرین نسبت عملیات ترکیه در سوریه

ایسنا نوشت: وزیر خارجه بحرین بر مخالفت کشورش با حمله ترکیه به سوریه تاکید کرد.

3 آذر 1398

وزیر ورزش: حضور بانوان در استادیوم ها ادامه دارد، رییس جمهور 2 سال قبل خواست این شرایط فراهم شود

در فوتبال بانوان ما هم تیم ملی خوب و هم لیگ های با کیفیتی داریم. در فوتسال هم که با وجود محدودیت ها و شرایط سخت قهرمان آسیا هستیم.

1 آذر 1398

نخست وزیر اتیوپی، برنده جایزه صلح نوبل شد

نخست وزیر اتیوپی برنده جایزه صلح نوبل 2019 اعلام شد.

29 آبان 1398

اصلاح کابینه در برنامه رئیس جمهور عراق

برهم صالح رئیس جمهوری عراق بر ضرورت اجرای اصلاحات در کابینه دولت این کشور برای بهبودی عملکرد آن برای برآورده کردن خواسته های شهروندان عراقی، مقابله با بیکاری و تحقق عدالت اجتماعی تأکید کرد.

25 آبان 1398

فارس من، کدام اپراتور برای سفر اربعین مناسب تر است؟

زائران اربعین حسینی در این گزارش، می توانند به راحتی میزان هزینه اپراتورها و بسته های مختلف اینترنت را بررسی کنند و انتخاب آگاهانه تری داشته باشند.

25 آبان 1398

قصه های شرلوک هلمز را دنبال کنید، رستگاری در شائوشنگ

به گزارش خبرنگاران، فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن نوکاس، این سرزمین، ایکچان توبوکو، وطنم آفریقا، نقطه رهایی، قاصدک، سوء تفاهم، دژ پلاتین، تجارت سیاه، امید رهایی، غریبه ها، جنگجو، سفر کارول، امی و غازهای وحشی، رستگاری در شائوشنگ، عبور از تاریکی،...

24 آبان 1398

جیغ بنفش روزنامه های اصلاح طلب برای یک مطالبه جعلی

روزنامه های اصلاح طلب امروز جیغ بنفش می کشند تا مردم را متوجه دستاورد خودساخته دولت نمایند. دستاوردی که اگر به راحتی نگاه کنیم بیشتر یک مطالبه فیک و جعلی است که رسانه های اصلاح طلب برای زنان ساخته و پرداخته اند.

21 آبان 1398

انصارالله: ادامه توقیف کشتی های نفتی یمن نقض توافق سوئد است

سخنگوی جنبش انصارالله یمن با اشاره به توقیف کشتی های نفتی این کشور در دریای سرخ بیان نمود که اقدام ائتلاف سعودی در توقیف کشتی های حامل فرآورده های نفتی، مغایر با توافق سوئد است.

21 آبان 1398

واشنگتن پست: مدتهاست که مشاوران ترامپ از تماس های تلفنی او هراس دارند

یک روزنامه آمریکایی گزارش داد که مدت ها است که مشاوران رئیس جمهور آمریکا از تماس های تلفنی وی با رهبران کشورهای خارجی نگرانی دارند زیرا در این تماس ها حرف هایی را که نباید، زده است.

20 آبان 1398

محاصره بیش از پنج هزار تروریست در حماه؛ تروریست ها بر سر دو راهی تسلیم یا مرگ

ارتش سوریه با آزاد سازی شهر راهبردی خان شیخون در استان ادلب توانست بیش از پنج هزار تروریست در شمال استان حماه را در محاصره خود قرار دهد.

18 آبان 1398

الجزیره: پیشنهاد فرانسه به ترامپ کاهش تحریم ها در ازای عدم غنی سازی است

شبکه الجزیره به نقل از کاخ الیزه مدعی شد که رئیس جمهور فرانسه به همتای آمریکایی خود پیشنهاد داده که در ازای عدم غنی سازی اورانیوم توسط ایران، واشنگتن اجازه صادرات محدود نفت را به ایران بدهد.

18 آبان 1398

فرار سعودی به سمت صلح با ایران

یک پایگاه خبری عرب زبان با اشاره به تغییر لحن عربستان سعودی در قبال ایران گزارش داد که فرار سعودی ها به سوی صلح با ایران تنها راه نجات آنها از جنگ ویرانگری است که عرصه اصلی آن منطقه خلیج فارس است.

18 آبان 1398

برکناری هزار کارمند عراقی به اتهام فساد و تضییع اموال عمومی

به گزارش خبرنگاران به نقل از شفق نیوز، شورای عالی مبارزه با فساد عراق از برکناری هزار کارمند این کشور به اتهام فساد در پی جلسه ای که روز پنجشنبه با حضور عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق تشکیل شد، خبر داد.

17 آبان 1398
تعداد: (98)