اخبار سیاسی

جزییات آزادراه 12 هزار میلیاردی شیراز ، اصفهان

معاون وزیر راه و شهرسازی جزییات ساخت و بهره برداری آزادراه شیراز اصفهان را به عنوان یکی از بلندترین محورهای آزادراهی و البته شاید گران ترین آن ها اعلام کرد و گفت: افتتاح این آزادراه در اولویت اول دولت و وزارت راه و شهرسازی واقع شده است.

10 تیر 1401

هشدار فدراسیون پرورش اندام به زنان بدنساز ایرانی

عبدالمهدی نصیرزاده رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: بانوان در رشته های پرورش اندام و فیزیک به هیچ عنوان حضور ندارند و حتی فدراسیون هم با بانوانی که در چنین رشته هایی فعالیت نمایند برخورد خواهد نمود. بعلاوه منتظر هستیم تا البسه بانوان هم به تایید...

30 خرداد 1401

ازسرگیری آموزش حضوری با شور و نشاط دانشجویی دردانشگاه مازندران

خبرگزاری خبرنگاران- با ابلاغ ستاد ملی کرونا انجام شد، ازسرگیری آموزش حضوری با شور و نشاط دانشجویی دردانشگاه مازندران.

20 خرداد 1401

رونمایی از ویراست سوم کتاب سلامت در جمهوری اسلامی ایران

خبرگزاری خبرنگاران-ویراست سوم کتاب سلامت در جمهوری اسلامی ایران امروز پنجشنبه در جلسه مجمع عمومی فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران با حضور رییس و اعضای فرهنگستان رونمایی شد.

16 خرداد 1401

پارادوکس در فدراسیون فوتبال!

از آخرین جلسه و گردهمایی اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بیش از 60 روز می گذرد و در این مدت اتفاقات بسیاری اتفاق افتاده و اختلافاتی هم میان اعضا پدید آمده است.

11 خرداد 1401

مراقب بی انگیزگی کارمندانتان باشید!

تا به امروز مطالب بسیاری درباره کارکنان با انگیزه نوشته شده است. این افراد یقیناً کلید راهیابی یک سازمان به موفقیت هستند.

5 خرداد 1401

تور استرالیا: گردشگران به استرالیا بازگشتند

گردشگران خارجی پس از گذشت دو سال از محدودیت های سفری ناشی از شیوع ویروس کرونا در استرالیا ، وارد این کشور شدند.

23 اردیبهشت 1401

جالب ترین مرزهای مشترک در جهان

مرز مشترک کشورها گواهی است برای روابط آن ها با یکدیگر. به همین بهانه با معرفی جالب ترین مرزهای مشترک در جهان همراه باشید.

19 اردیبهشت 1401

نماینده ساری: گرانی برنج غیر منطقی است

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم با استناد به فراوری 2 میلیون تن برنج ایرانی و واردات حدود 800 هزار تن از خارج، گرانی مجدد برنج در این مقطع زمانی را غیر منطقی خواند نتیجه نبود نظارت بر بازار دانست.

17 اردیبهشت 1401

رایزنی سئول و تهران درباره اموال بلوکه شده ایران

نمایندگانی از جمهوری اسلامی و کره جنوبی در جریان مذاکرات وین، رایزنی هایی را درباره شیوه های حل اختلافات چندین ساله درباره دارایی های مسدود شده ایران در کره جنوبی برگزار کردند.

10 اردیبهشت 1401

ششمین جشنواره فجر صنایع دستی و هنرهای سنتی شروع به کار کرد

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، #گردشگری و صنایع دستی استفاده کاربردی در زندگی روزمره همراه با ویژگی های زیبایی شناسی بعلاوه آثار دارای نشان مهر اصالت ملی را از جمله مهم ترین فاکتورهای انتخاب آثار به نمایش درآمده در ششمین جشنواره...

8 اردیبهشت 1401

گستره باستان شناسی ایران تا کشورهای منطقه برود

معاون میراث فرهنگی تاکید نمود: گستره باستان شناسی کشور برای کاوش، مطالعه و اقدامات عملی فراتر از ایران و به ویژه کشورهای منطقه تسری پیدا کند.

1 اردیبهشت 1401

بهره برداری و کلنگ زنی بیش از 15 هزار و 665 پروژه عمرانی در کشور

تهران (پانا) - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از بهره برداری و کلنگ زنی بیش از 15 هزار و 665 پروژه عمرانی در کشور با بیش از 134 هزار میلیارد تومان در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در کشور اطلاع داد.

22 فروردین 1401

ملاقات وزیران خارجه ایران و توگو در تهران

وزیران امور خارجه ایران و توگو در محل وزارت امور خارجه کشورمان با یکدیگر ملاقات و رایزنی کردند .

19 فروردین 1401

42 درصد مردم فنلاند مخالف پیوستن به ناتو هستند

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، نتایج یک نظرسنجی در فنلاند نشان داد که 42 درصد از مردم این کشور مخالف پیوستن به ناتو هستند.

6 فروردین 1401

شرکت هواپیمایی ATR هواپیمای کوتاه برد به ایران می فروشد

قرارداد خرید بیست هواپیمای کوتاه برد روز چهارشنبه بین تهران و شرکت هواپیماسازی فرانسوی-ایتالیایی هواپیماهای ترابری منطقه ای (ATR) منعقد می شود.

29 اسفند 1400

استارتاپ ها آینده زیست بوم دیجیتال کشور را متحول می نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت مخابرات ایران، دکتر ابراهیم محمودزاده با تشریح اهمیت برگزاری نمایشگاه های تخصصی صنعت مخابرات در هم افزایی بهتر اکوسیستم و اکوسیستم دیجیتال کشور گفت: تجمیع و یکپارچه سازی اکوسیستم دیجیتال در نمایشگاه تلکام قابل مشاهده...

29 اسفند 1400

تور اروپا ارزان: اتحادیه اروپا و تصمیمی دور از انتظار برای گردشگران آمریکایی

مسئولان اتحادیه اروپا برنامه 15 ساله چشم پوشی از اخذ ویزا را مجددا مورد آنالیز قرار داد، که براساس آن آمریکایی ها از سال 2001 می توانستند به مدت حداکثر 90 روز بدون اخذ ویزا به کشورهای اتحادیه اروپا سفر نمایند.وزارت امور خارجه آمریکا از احتمال لغو برنامه...

23 اسفند 1400

3 مقصد اصلی مهاجران ایرانی

بر اساس اطلاعات به دست آمده از رصدخانه مهاجرت ایران، مهاجرت های کاری و دانشجویی به ترتیب در شمار مهم ترین اولویت های مهاجرتی قرار دارند و بر همین اساس، سیاست ها و راهبردهای جذب بر مبنای همین الگوها پایه ریزی می گردد.

20 اسفند 1400

تور فرانسه: لغو محدودیت های کرونایی سفر از کشور های همسایه، تداوم ممنوعیت ورود از فرانسه، انگلیس و 8 کشور آفریقایی

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از لغو محدودیت های کرونایی سفر از کشور های همسایه به ایران بر اساس جدیدترین تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا اطلاع داد.

18 اسفند 1400
تعداد: (460)