اخبار سیاسی

ماکرون: اروپا باید در قبال ترکیه متحد تر و صریح تر گردد

رئیس جمهور فرانسه خواهان اتحاد و صراحت بیشتر کشورهای اروپایی در اتخاذ مواضع جهت برخورد با ترکیه شد.

2 آبان 1399

ضرورت بهره گیری مؤسسات خیریه از ظرفیت مددکاران

خبرنگاران/سمنان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان از موسسه های خیریه خواست: در انجام امور عامه پسند و یاری به افراد کمتر برخوردار جامعه از ظرفیت مددکاران با تجربه و متخصص بهره بیشتری ببرند.

30 مهر 1399

خبرنگاران درآمد 10 میلیارد دلاری کشور از محل گازرسانی در 7 سال گذشته

تهران - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه با گازرسانی به نیروگاه ها 75 میلیارد دلار صرفه جویی در مصرف سوخت مایع انجام شد، گفت: در هفت سال گذشته از محل گازرسانی، 10 میلیارد دلار درآمد برای کشور حاصل شده است.

29 مهر 1399

همه آنچه که باید درباره هزینه های اینترنت شبکه شاد و مراقبت از دانش آموزان در فضای مجازی بدانید!

امروز مدارس و دانشگاه های کشور با همه حرف و حدیث های هفته های اخیر باز شدند و زنگ سال تحصیلی جدید به صدا درآمد. سال تحصیلی که قطعا متفاوت ترین سال در چندین دهه یا قرن اخیر خواهد بود.

27 مهر 1399

وزرای خارجه ترکیه و جمهوری آذربایجان درباره آتش بس قره باغ مذاکره کردند

وزرای امور خارجه ترکیه و آذربایجان طی تماس تلفنی پیرامون اعلام آتش بس در قره باغ گفت وگو کردند.

25 مهر 1399

اخبار جابجایی باشگاه رئال مادرید

تیم فوتبال رئال مادرید به زودی چند بازیکن خود را راهی تیم های دیگری خواهد نمود.

25 مهر 1399

تمام محتوای درسی دوره ابتدایی در شبکه شاد بارگذاری شد

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از بارگذاری 100 درصد محتوای درسی در دوره ابتدایی و بارگذاری 90 درصدی محتوای درسی در دوره متوسطه اطلاع داد.

23 مهر 1399

تبریکات سید حسن نصرالله به مناسبت سالروز آزادسازی دوم

دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی ماه محرم اظهار داشت: ما امروز در مناسبت عید آزادسازی دوم در لبنان هستیم و خاطرات نبردهای عظیم در سلسله کوه های شرقی در البقاع و تپه های عرسال و بعد از آن را یادآوری می کنیم که به آزادسازی کامل این منطقه و دور ساختن شبح گروه...

21 مهر 1399

اختلاف نظر وزیران خارجه اتحادیه اروپا در خصوص تحریم لوکاشنکو

نشست وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا در حالی به خاتمه رسید که اعضای این اتحادیه نتوانستند در مورد تحریم الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهوری بلاروس به توافق برسند.

21 مهر 1399

انبارلویی: دولت به دنبال برطرف کسری بودجه است ، عرضه اوراق سلف نفتی مسئله ای حل نمی کند

فعال سیاسی اصولگرا گفت: دولت ها برای حل کسری خود، متمم به مجلس می آورند و روحانی هم می تواند برای برطرف کسری بودجه سال 99، دست به این اقدام بزند و یک لایحه تقدیم مجلس کند.

19 مهر 1399

احتمال رسیدن کسری بودجه دولت کانادا به 256 میلیارد دلار

مسئول رسیدگی به بودجه فدرال در مجلس در تازه ترین تحلیل خود اشاره می نماید میزان کسری بودجه سال جاری ممکن است به خاطر همه گیری ویروس کرونا و کاهش بهای نفت به 256 میلیارد دلار برسد.

19 مهر 1399

تیک تاک از دولت آمریکا شکایت کرد

تیک تاک با کشاندن جنگ ژئوپلیتیکی بر سر فناوری و تجارت به دادگاه های آمریکا، از یک قاضی فدرال درخواست کرد مانع اجرای ممنوعیت دولت ترامپ علیه این شبکه اجتماعی شود.

18 مهر 1399

سلطانی فر: استقلال و پرسپولیس بزودی وارد بازار سرمایه می شوند

به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر در جلسه خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با اشاره به فرایند اقدامات انجام شده برای واگذاری این دو باشگاه گفت: در چند ماه گذشته مراحل پیگیری خصوصی سازی دو باشگاه را با جدیت و اولویت کاری انجام دادیم و اگر این...

17 مهر 1399

پروژه های عمرانی دانشگاه صنعتی شریف افتتاح شد

پروژه های عمرانی دانشگاه صنعتی شریف صبح امروز با حضور معاون اول و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.

15 مهر 1399

گفتگوی تلفنی ظریف و دبیرکل سازمان ملل متحد

وزیر امور خارجه کشورمان و دبیرکل سازمان ملل متحد در تماسی تلفنی درباره مسائل یمن و همچنین تبعات خطرناک اقدامات غیرقانونی آمریکا علیه ایران در شورای امنیت تبادل نظر کردند.

15 مهر 1399

قالیباف: ستاد کرونا حضور رئیس جمهور در مجلس را مصلحت ندانست ، سلیمی: اقدام روحانی توهین به مجلس است

رئیس نهاد قانونگذاری کشور با اشاره به نامه دفتر رئیس جمهور درخصوص علت عدم حضور روحانی در مراسم رأی اعتماد وزیر پیشنهادی صمت گفت: ستاد کرونا حضور رئیس جمهور در مجلس را به مصلحت ندانست.

12 مهر 1399

جنس کارآمدترین ماسک های بهداشتی از چیست؟

ماسک N95 فیلتردار، برای محیط های صنعتی طراحی شده اند و بنابراین در طرّاحی آن، محافظت از دَمِ فرد مهمتر از بازدَم اوست، حال آنکه در ماسک های بهداشتی، محافظت از دم و بازدم به یک اندازه مهم است.

12 مهر 1399

خبرنگاران ترامپ:بزرگترین مشکل آمریکا دموکرات ها هستند نه ایران و چین

نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا که مورد انتقاد شدید دموکرات ها به ویژه رقبای انتخاباتی خود واقع شده است، گفت: بزرگترین مشکل آمریکا دموکرات ها و نه ایران، چین و رسیه هستند.

10 مهر 1399

اشرف غنی: از خاک افغانستان علیه هیچ همسایه ای سوء استفاده نخواهد شد، به دنبال یک راه چاره سیاسی برای پایان خونریزی ها در کشور هستیم

رئیس جمهور افغانستان طی سخنانی در لویه جرگه مشورتی صلح تاکید نمود: دولت و ملت مسئولیت دارد که یک راهکار سیاسی را دریافت نمایند تا تا به خونریزی ها در کشور سرانجام داده گردد.

10 مهر 1399

آمادگی ارتش برای واگذاری مکان های عمومی به منظور برگزاری کنکور سراسری

معاون هماهنگ کننده ارتش در تماس تلفنی با وزیر بهداشت آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای واگذاری مکان های عمومی به منظور یاری در برگزاری کنکور سراسری را اعلام نمود.

9 مهر 1399
تعداد: (287)